Wpis z mikrobloga

Mieszkam w Gdańsku od urodzenia. Ja z moją mamą nie możemy sie pozbierać.
Pamiętam jak jeździł tramwajami od czasu do czasu, żeby sprawdzić, czy wszystko jest jak należy i czy ludzie są uśmiechnięci. Chodził po osiedlach i pukał do ludzi pytając o standard życia, był na każdej studniówce w Gdańsku, zawsze chętnie jeździł do szkół podstawowych, malował sobie z dziećmi farbkami twarz i grał z nimi w piłkę.
Pamiętam jak kiedyś koleżanka widziała go, jak jechał ścieżką rowerową całe Brzeźno i Nowy Port, żeby sprawdzić, w jakim stanie jest ulica i okolica, czy miło się tam jeździ. Nigdzie o tym nie pisali, nie robił sobie zdjęć.
Było widać w jego oczach dobro, nie umiem tego opisać.
#gdansk #adamowicz
  • 106
  • Odpowiedz
@Izuleczka: Ja pierdzielę, skończcie już przesadzać, niedługo z niego świętego zrobicie tylko dlatego, że zginął. Faktem jest, że to straszna tragedia, jakiś wariat go zasztyletował na oczach widowni, ale przestańcie już go opisywać jak TVN Wałęsę. A to, że jeździł tramwajami, czy odwiedzał przedszkola to oczywiste, tak się prowadzi kampanię wyborczą - jak widać z Twojego wpisu, skutecznie.
  • Odpowiedz
@Izuleczka Nie raz skrytykowałem faceta za poglądy. Słyszałem jednak, że o miasto dbał znakomicie.
Tak czy inaczej, nie ważne, jakie mamy poglądy, nikt na coś takiego nie zasługuje.
Mi jest cholernie przykro, że coś takiego się stało, jeszcze podczas wośp, przez które dobrze mówi o nas świat...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antyradek: no nie wiesz, płakał po papieżu, więc wszystko jest mu wybaczone.
No ale wiadomo, ktoś umarł, to nie można się z nim rozliczyć przez jakieś 20 lat teraz, bo hurr durr o zmarłym się źle nie mówi, hurr durr.
Nic mu nie udowodniono, ja jestem bardzo daleko od Gdańska, ale no, skoro nie wszystko jest tam ok, to może nie warto się rozpływać nad tym facetem?
Bardzo go szkoda, bo
  • Odpowiedz
@Izuleczka to czarny za życia nikt tego nie mówił?.... Z informacji z wiadomości wynikało, że to kolejny typ PO, który tam jakiś mieszkania myśl, nie wpisal ich do majątku itd. typowy polityk
  • Odpowiedz