Wpis z mikrobloga

Mirki
Mam studniówkę w Sobotę czy jeżeli pogrzeb SP Pana Adamowicza odbędzie się dzień studniówki może to świadczyć ze studniówka się nie odbędzie związku z żałoba narodowa?

#gdansk #adamowicz #studniowka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@CzarneChmury: niby racja, ale szkoła trzyma piecze nad cała studniówka, pewnie jutro dostaniemy informacje ale pierw chciałem się zapytać wykopowych ekspertów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mollina: termin studniówki zaplanowany z rocznym wyprzedzeniem, szkoda jakby miałabyc odwołana albo mieliby nam znaleźć nowy termin w gąszczu innych studniówek.
  • Odpowiedz
@Rozn3r: jeżeli macie spoko dyrekcje, grono pedagogiczne i sami uważacie się za dorosłych ludzi studniówka może się odbyć. zazwyczaj w takich sytuacjach jest minuta ciszy dla upamiętnienia sytuacji/zmarłej osoby.
  • Odpowiedz
  • 1
@CzarneChmury: Jak najbardziej mamy ale chodziło mi oto, ze szkoła nie jest organizatorem tylko pełni funkcje reprezentatywna, patrzy na organizacje i np może nam podpowiedzieć ze studniówka w dzień żałoby narodowej może nie być dobrym pomysłem, albo starać się na pomoc w ustaleniu nowego terminu
  • Odpowiedz
  • 3
@Miszasan: dzisiaj Andrzej Duda ogłosił ze dzień pogrzebu będzie dniem żałoby narodowej, a każde miasto może dodatkowo wesprzeć innymi dniami żałoby. W Gdyni 3 najbliższe dni będą w żałobie
  • Odpowiedz