Wpis z mikrobloga

Będzie dużo banałów i truizmów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wchodzi człowiek na Wykop, wchodzi na wiadomości, jakiekolwiek inne portale i czyta te njusy komentarze (uj wie po co) i tak mu smutno. Afera goni aferę, pedofilia, kościół, wośp, Adamowicz nie żyje, Owsiak podał się do dymisji, afery, ataki, napady, całe zło świata, polityka, korupcja, imigranci, gwałty i armagedon.

Tak dla równowagi - zróbcie coś dobrego. Nie wiem, kliknijcie w pajacyka, pomóżcie sąsiadce umyć okno, kupcie puszkę karmy dla schroniska, oddajcie książki do domu dziecka, cokolwiek. Jakby chociaż jeden procent populacji raz dziennie robił dobry uczynek, świat byłby lepszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I żeby nie było, że #niechktos Właśnie wróciłam do domu po pierwszym w życiu oddaniu krwi i czuję się z tym ultra super! (nic nie mam na potwierdzenie, bo "u nas w UK" czekoladę je się na miejscu, a karta dawcy przyjdzie pocztą :( )
Jutro też zrobię coś fajnego!

#oswiadczenie #czujedobrzeczlowiek #krew #afera #wosp #wosp2019 #rozowepaski #wincyjtagow #logikarozowychpaskow
  • 4
Tak dla równowagi - zróbcie coś dobrego


@poe_freak: skąd przypuszczenie, że nie robią? To chyba oczywiste, że wszędzie wokół pełno ludzi robi coś dobrego, dlatego jeszcze istnieje nasza cywilizacja :)

wróciłam do domu po pierwszym w życiu oddaniu krwi

oddających krew tutaj jest setki :) #barylkakrwi
@cukierkowa: widać nie umiem w wyszukiwanie tagów :( dzięki za odpowiedź! I dzięki wszystkim dobrej woli :)

I nie przypuszczam, ze ludzie nie robią nic dobrego, zgadza się, gdyby tak było, świat by się dawno skończył. Ale jeśli mój wpis chociaż jednej osobie przypomni, że może coś dobrego zrobić, to było warto!
@poe_freak: Nie przesadzaj, jak już @cukierkowa wspomniała, mnóstwo ludzi robi dobre rzeczy, czasem nawet jakoś specjalnie się na tym nie "focusując", tylko po prostu nie zwracamy na to uwagi, bo i po co? Tak serio, co w tym ciekawego? Znacznie ciekawsze wydają nam się katastrofy, afery, zamachy itp.
Wchodzi człowiek na Wykop, wchodzi na wiadomości, jakiekolwiek inne portale i czyta te njusy komentarze (uj wie po co) i tak mu smutno. Afera goni aferę, pedofilia, kościół, wośp, Adamowicz nie żyje, Owsiak podał się do dymisji, afery, ataki, napady, całe zło świata, polityka, korupcja, imigranci, gwałty i armagedon.


@poe_freak: A jak tak o tym napisałaś, to w takich chwilach doceniam to jakie spokojne życie prowadzę. Bo tak z grubsza gówno