Wpis z mikrobloga

- śmiechnie z papieża
- śmiechnie z prawiczków
- śmiechnie z kawałów o żydach
- śmiechnie z niskich
- śmiechnie z przegrywów
- śmiechnie z katoli
- śmiechnie z ateuszy
- śmiechnie z bordo
- śmiechnie z moderacji

HEHE SPOKO HSHAHA JA #!$%@? KUURRRRWAAAA THE BEST OF MIRKO 2500 PLUSÓW


- śmiechnie z #adamowicz

weź się ogarnij typie.... tragedia się stała, a ty się śmiejesz... jakby tobie ktoś umarł to też byś się tak śmiał???? lecisz na czarną...


wykop.pl - śmieszki poza kontrolą, ale do pewnego momentu, prawie jak Sebixy w gimnazjum
Im dłużej siedzę na wykopie to uświadamiam sobie, że jednak gen #p0lak w wykopkach również mocny

na miejscu Adamowicza miałbym już #!$%@? czy ktoś ze mnie gnije czy nie, a część wyżej wymienionych osób żyje i różnie odbiera takie hehe "żarciki"

albo śmiejemy się że wszystkich, albo z nikogo

#bekazpodludzi #oswiadczenie
  • 13
@niochland: jezeli nie widzisz roznicy ze smiania sie z bordo czy moderacji a zmarlym w tragicznych okolicznosciach czlowieku i to jeszcze 'na swiezo' po tragedii to nie mam do CIebie pytan.

A to powiedzenie 'smiejemy sie ze wszystkich albo z nikogo' jest jednym z glupszych powiedzien, ktore nijak sie ma do rzeczywistosci. Zawsze trzeba znac pewne granice smaku, nawet w czarnym humorze.
A co ci do tego czy ktoś sobie żartuje ze śmierci jakiejś osoby czy nie? Ile wg ciebie mają trwać takie "przemyślenia", żeby można było przejść do fazy żartów? To że wyznaczasz ile ma trwać czas "przemyśleń" a kiedy można żartować świadczy o tym że to nic innego jak frazes i traktujesz to jak umycie rąk po skorzystaniu z łazienki a nie jako rzeczywiste rozmyślanie nad istnieniem itd. Poza tym twierdzisz że