Wpis z mikrobloga

Cała ta sytuacja pokazuje, że nadal jesteśmy bananową republiką i tylko na wierzchu się zmieniliśmy przez te ostatnie 30 lat. W środku dalej siedzi komuna i ruskie standardy.

Decyzją adamowicza, festiwal nie był zakwalikowany jako impreza masowa, więc można było zaoszczędzić na ochronie.
Bez niespodzianki, napastnik robi co chce na scenie, ochrona z dyskontu tylko się przygląda, dopiero sam się poddaje i wtedy do niego podchodzą.
Nożownik jeszcze w niedziele trafił na sor, bo prawdopodobnie policja zmasakrowała mu twarz.
Rząd wysyła samolot do londynu po żonę adamowicza.
Politycy łącznie z owsiakiem przerzucają się politycznym gównem z jeszcze większą częstotliwością niż na codzień, zamiast pomyśleć co musi czuć rodzina adamowicza i spróbować przestać zbijać kapitał polityczny chociaż w ten dzień.
#adamowicz #wosp #wosp2019 #gdansk
  • 37
@Trixie trudno sie nie zgodzic. Polska to chlew obsrany gównem. Ta niepotrzebna śmierć tylko zaogni wojne Polsko-Polską. Ludzie wyjda nanulice i beda na wzajem sie oskrazac i byc moze ofiar jeszcze przybedzie.
Bez niespodzianki, napastnik robi co chce na scenie, ochrona z dyskontu tylko się przygląda, dopiero sam się poddaje i wtedy do niego podchodzą.


@Trixie: Za takie pieniądze jakie dostają nikt nie będzie ryzykował życia. Kiedyś cieciowałem w markecie i koleś co robił nam krótkie szkolenie wprost powiedział, że jak ktoś jest uzbrojony chociaż w nóż, to dać mu uciec.
@Trixie: Szambo zacznie dopiero wybijać, gdy sprawa trochę ostygnie. W tym roku mamy wybory do europarlamentu i parlamentarne i coś mi się wydaje, że jeszcze przed nimi ta tragedia zostanie wykorzystywana w celach politycznych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam jedynie nadzieję, że mimo aktualnych nastrojów społecznych władze jednak ukarają policjantów, za to, co zrobili temu nożownikowi.
@HetmanPolnyKoronny: Z drugiej strony kto by przewidział, że takie coś się stanie i jakiś świrus wyskoczy z nożem akurat w taki dzień. To pokazuje tylko, że BORowiki i ochrona polityków jest potrzebna, bo nigdy nic nie wiadomo. To samo było z tym posłem z biura PiS Też jakiś świrus go pochlastał.
i spróbować przestać zbijać kapitał polityczny chociaż w ten dzień.


@Trixie: uhm, a jakiś to polityczny kapitał zbił Owsiak OSOBA PRYWATNA NIEZWIĄZANA Z POLITYKĄ poprzez swoja decyzję o ODEJŚCIU? Hm?
Czy ty #!$%@? słuchałeś co on mówi, czy w którymś momencie się zaciąłeś i dowiedziałeś sobie resztę?

Albo jeszcze lepiej, może mi ktoś odpowiedzieć skąd wziął się to powszechny #!$%@? prawdopośrodkizm?

Nie, Owsiak nie zachował się prawidłowo. Ale nie zbijał żadnego,
a jakiś to polityczny kapitał zbił Owsiak OSOBA PRYWATNA NIEZWIĄZANA Z POLITYKĄ poprzez swoja decyzję o ODEJŚCIU? Hm?


@Naxster: odejściu? Ten post napisałem przed decyzją o jego odejściu. Raczej mi chodziło o jego przemowy, gdzie mówił o nie dzieleniu polaków, żeby zaraz w tym samym zdaniu sam zaczął dzielić i parę innych kwiatków.
Inna sprawa, że jeśli jesteś taką wpływowa osobą jak owsiak, to pewne opcje polityczne mogą dać ci benefity.
gdzie mówił o nie dzieleniu polaków,


@Trixie: co się dzieje. Aktywnie. od dłuższego czasu. Kojarzysz skąd się wziął "gorszy sort"?

sam zaczął dzielić

doprawdy? Polaków? Ciekawi mnie bardzo czym, no? Bo jak dla mnie to skrytykował partię rządzącą. Słusznie, bo nawiązywał do radosnych wysrywów Pawłowicz i Matki Kurki którzy stwierdzali na twitterze, że to jego wina.

ale praktycznie WOŚP zawsze konkurował z Caritasem, gdzie te dwie organizacje mają za sobą dwie
co się dzieje. Aktywnie. od dłuższego czasu. Kojarzysz skąd się wziął "gorszy sort"?


@Naxster: a u was murzynów biją. Z taką retoryką, to nie mamy za bardzo o czym dyskutować, bo niczym to się nie będzie różnić od rzucania gównem jakie praktyją dwie duże partie w polsce.

doprawdy? Polaków? Ciekawi mnie bardzo czym, no? Bo jak dla mnie to skrytykował partię rządzącą.

I to według ciebie nie jest dzielenie? Szukanie winnych?
@Hound: nie no, tak jakoś zmasakrował sobie przypadkowo twarz i połamał ręke, w czasie, kiedy był pod opieką policji. Wiadomo, że gdyby policja mu coś zrobiła, to by się do tego przyznała, tak jak to było ze stachowiakiem, który nagle przypadkowo zmarł na komendzie.
a u was murzynów biją


@Trixie: co k*rwa? Ja ci mówię o czym Owsiak mówił. Czy ty w ogóle pojmujesz jakich figur retorycznych używasz czy tak sobie rzucasz na wiatr bo ludzie tak mówią czasem? Nie zmieniam argumentacji, nie dobijam piłeczki

I to według ciebie nie jest dzielenie? Szukanie winnych?

To jest ODPOWIEDŹ na szukanie winnych. Winnego konkretnie, jednego.

który przypadkowo jest z PO

jakby nie był to by nie zginął...
źródło: comment_qrm7OO35Ai8okVrtfT8wltL1Dz1v04vT.jpg
co k*rwa? Ja ci mówię o czym Owsiak mówił. Czy ty w ogóle pojmujesz jakich figur retorycznych używasz czy tak sobie rzucasz na wiatr bo ludzie tak mówią czasem? Nie zmieniam argumentacji, nie dobijam piłeczki


@Naxster: A ja mówię, że takie coś, co powiedział jurek zaraz po zasztyletowaniu prezydenta nie powinno mieć miejsca. Jeśli jako twój pierwszy argument do głowy przychodzi odbicie piłeczki "bo oni też tak robią", to trochę słabo.
Jeśli jako twój pierwszy argument do głowy przychodzi odbicie piłeczki "bo oni też tak robią",


@Trixie: czy ja rozmawiam ze ścianą? O.o

Dałeś się wciągnąć w tą grę jaką jest dzielenie polaków i wroga widzisz tylko w jednym obozie

o czym ty za przeproszeniem pie**lisz? Czytałeś co Pawłowicz pisała? Bo On czytał. To z niego chcą zrobić winnego. Ja tutaj do ciężkiej cholery nawet nie podałem swojego zdania!

więc łatwiej jest
czy ja rozmawiam ze ścianą? O.o


@Naxster: ale czego konkretnie nie rozumiesz? Wydaje mi się, że moje stanowisko w tej kwestii jest dosyć jasne, chyba, że nie rozumiesz, że jurek nie może upolityczniać akcji charytatywnych i dzielenie w tym momencie to dosłowne robienie polityki na trupach. A ty to potem skwitowałeś, że pis też tak robił gorszym sortem. To nic innego jak odbijanie piłeczki.

o czym ty za przeproszeniem pie**lisz? Czytałeś