Wpis z mikrobloga

Cześć, robię futurystyczny projekt bolidu F1. Potrzebuję referencji, na których oprę swój projekt. Potrzebuję nowoczesnej technologii, futurystycznych materiałów. Na przykład, myślałam nad nadwoziem zrobionym z Vibranium lub z nanostrukturowych kompozytów węglowych. Znacie jakieś technologię/materiały, które mogę wykorzystać do bolidu F1 z przyszłości? Mogą być realistyczne, sci-fi, fantasy. Interesują mnie książki, komiksy, filmy, artykuły naukowe itp.

#komiks #marvel #dccomics #scifi #technologia #ksiazki #film #nauka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endrius: super, to już nadwozie i niektóre podzespoły mam :D Znasz coś odnośnie ogumienia? A może bolidy przyszłości będą lewitować nad ziemią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jenny23x:
Myślałem o lewitacji ale taki bolid bez kół traci trochę charakteru. Jak lewitacja to coś w stylu bolidów z Gwiezdnych Wojen, którymi się Anakin ścigał. Ewentualnie rozważ nachylenie toru jak w kolarstwie torowym. Może wielkie iskrzące silniki elektryczne jako napęd?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jenny23x:
Jeśli to mają być elektryki, to może by dodać takie wyładowania albo po prostu wyświetlacze w felgach jak na tym filmie po paru sekundach:
Endrius - @Jenny23x: 
Jeśli to mają być elektryki, to może by dodać takie wyładowania...
  • Odpowiedz