Wpis z mikrobloga

#100rajstopchallenge ale śmiecham z typa, po raz kolejny bóldupi nie pozwalając nikomu nic powiedzieć pozytywnego bo od razu kasuje komentarze, zostawiajac tylko te obraźliwe, oczywiście mnie ma zablokowana XDD człowieku, co ty masz w głowie xD @Gluszek92 tez przeczytaj bo się chłop złapał na nasza zarzutke z tatuażami dwa lata temu XDD
chrystusie - #100rajstopchallenge ale śmiecham z typa, po raz kolejny bóldupi nie poz...

źródło: comment_X9ga0UeURVYKdxwueCebl1w2ofFSb3Mh.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@somskia: @chrystusie: @InnyWymiar90: Najsmutniejsze jest to, że typ wywyższa się ile to nie zarabia i innych krytykuje (co to ma do rzeczy w ogóle w tym temacie?). Prawda jest taka, że gdyby dbał o siebie i miał ciekawą osobowość, to nawet z tymi "3k na rękę z biedronki" już dawno by kogoś znalazł. Ale jeśli jest jakimś nudnym oblechem i brudasem to zestarzeje się w samotności
  • Odpowiedz
@ladykagami: ja już wymięklam po tym jak zaczął nas wyzywać od karyn, głupich lasek z niskim IQ, potem napisał, ze jest biedny, bo go atakujemy i przez to nie nienawidzi kobiet. XD
  • Odpowiedz
@bambosze_babuni: W innym poście sam przyznał, że nawet na kasę żadna na niego nie leci, czyli musi być nieudacznikiem do granic absurdu.

Zostałem skazany na nieustanne cierpienie za mój niewystarczająco dobry wygląd, introwertyzm, brak normickich zachowań i zainteresowań.


Biedny człowiek pokrzywdzony przez niesprawiedliwy
  • Odpowiedz
@bambosze_babuni: Teraz obrywa się normictwu, które go oszukało. Okrutne normictwo :( Obiecywali mu darmowe ruchanie, a kolejne spotkanie z dziewczyną zaczęło się od tego samego co z każdą inną przez 29 lat jego smutnej egzystencji - od wręczenia gotówki do rączki xD
  • Odpowiedz