Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1146
Ja #!$%@?, Oskarek napisał że zamachowiec jest mocno pobity a mirki się zachowują jak dzicz i najchętniej by #!$%@? samosąd na scenie zaraz po ataku.
Facet się poddał, nie trzeba było go obijać na kwaśne jabłko. Wiem że zabójca ale jednak, nie trzeba się zniżać do jego poziomu.
Dobrze że mirki nie żyły w trakcie którejś wojny światowej bo strzelali by do jeńców aż miło.
#gdansk ##!$%@? #zamach
  • 60
@Naxster: Chyba raczej to jest psychol, który zrobi wszystko by mieć jak największy respekt w pace. O to mu chodzi poczynając o atak na polityka, kłamstwo, że siedział za niewinność (a co jest kompletną bzdurą), aż przez "przemoc policji", a sam za plecami prowokował i nastawiał by jak najbardziej oberwać. Współczuję jego rodzinie, bo Stefan nie pochodzi ze złej rodziny, tylko on jest taki #!$%@?.
Dla debili będzie bohaterem i ofiarą...
@Hugenot111: typowa lewica jest typowa xd nie przejmie się śmiercią prezydenta tylko czy morderca ma siniaki tak samo jak się dzieje w Szwecji itd jak zgwalci i próbuje zabic immigrant i go zabijesz to wtedy ty idziesz siedzieć i Wielka afera że atak na tyle rasistowskim bo nie dałeś się ubogacic kulturowo, większe wspolczucie z napastnikiem niż do ofiary dlatego ta cywilizacja upada
@RandomowyMirek

Mógł zacząć rzucać się w radiowozie, mógł później stawiać opór, albo sam sobie zaczął robić krzywdę,

Serio, wierzysz w to?


A ty wierzysz że psychol wyciągnął piętnastocentymetrowy nóż i zabił człowieka na oczach setek ludzi i dzieci a potem jeszcze chodził po scenie jak zwycięzca? Bo ja jakbym nie zobaczył to bym nie uwierzył. To właśnie różni normalnych ludzi od psychopatów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kipowrot: Mimo wszystko istnieje jakieś prawo i ujęty zamachowiec powinien być uczciwie skazany, mam nadzieję że dadzą mu jak największy wyrok, ale nie można pozwalać na takie patologie. Potem znowu będą akcje że kogoś skopali na komendzie i wielkie halo, jak to, policja bije obywateli ale tym razem przymkniemy na to oko.
To tak nie może działać
  • 0
@Hugenot111 Lepiej go teraz utrzymywać przez kolejne 20 lat z podatków ?Gorzej jak zabije jakiegoś klawisza albo innego współwięźnia bo i tak już mu nie będzie zależało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stragan: Jak nie wiesz co powiedzieć to wyzywasz od ruskich?xD
Tak jak wyżej już odpowiedziałem, średnio mnie obchodzi czy i jak bardzo został pobity, ale chodzi mi o postawę Mirków
@Hugenot111:
Dlaczego znizac? Takie jest życie a resocjalizacji nie działa. Po co ta obłuda, #!$%@? to 1000x mniejsza kara niz dożywocie. Więźniowie nie boją się wygodnego życia w pace, tylko przemocy która tam panuje. #!$%@? więc można traktować jako część kary. Ja bym ją dawał każdemu kto ma wyrok wyższy niż 8 lat.
@Hugenot111: mnie zastanawia inna rzecz: gość Juz ma na koncie wybryki, ma schizofrenie podobno nie leczy...
Zatem taki pan mógłby z nożem wystartować do kogokolwiek na ulicy.
Nie ma prawa które zmusza takiego człowieka do leczenia?