Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1146
Ja #!$%@?, Oskarek napisał że zamachowiec jest mocno pobity a mirki się zachowują jak dzicz i najchętniej by #!$%@? samosąd na scenie zaraz po ataku.
Facet się poddał, nie trzeba było go obijać na kwaśne jabłko. Wiem że zabójca ale jednak, nie trzeba się zniżać do jego poziomu.
Dobrze że mirki nie żyły w trakcie którejś wojny światowej bo strzelali by do jeńców aż miło.
#gdansk ##!$%@? #zamach
  • 60
@Hugenot111: tu jest sprawa oczywista. Problem w tym, że jeśli pozwalamy na brutalność policji w oczywistych kwestiach, to mają oni również przyzwolenie w tych mniej oczywistych. Wyobraź sobie mirka, który idzie do żabki po piwo po 23, pech chciał, że w okolicy zdażył się jakiś napad, pobicie... Widzą mirka, zawijają na komisariat. W cywilizacji zostaje przesłuchany i odstawiony, mało tutaj w Polsce było przykładów pobicia, wymuszenia zeznań, byleby w jakiejś błahej
@Hugenot111 Gościa nie ma co bronić, ale to co #!$%@? policja to dzicz. Mój przyjaciel wezwał kiedyś policję jak koleś go okradł i groził nożem. Na komisariacie tak go zaczęli cisnąć, że prawie sam przyznał że sam się okradł i sobie groził. HWDP tak na 75%, bo w policji też patologia jak #!$%@?.
@Hugenot111: Ten koleś to zwykły zwyrodnialec. To co on odwalał przez swoje życie to ty sobie nawet nie wyobrażasz. Złamanie mu nosa to jest nic. I wiem o czym mówię, bo mieszkam w okolicach Gdańska.
@Hugenot111: bo ludzie do zwierzęta, nie robią nic złego innym ludziom nie ze względu na moralność, a ze względu na prawo. Mało osób niby chciałoby publicznie wieszać pedofili? Chleba i igrzysk, tyle im wystarczy.
I żeby nie było, to nie jest tylko polska mentalność. Tak jest wszędzie, w mniejszym lub większym stopniu, ale wyjątkowi nie jesteśmy.
Cyt:>”Mógł zacząć rzucać się w radiowozie, mógł później stawiać opór, albo sam sobie zaczął robić krzywdę,

@LajtOdZeraDoMilionera:
Serio, wierzysz w to?”

@RandomowyMirek: podobno nie przyznaje się do winy, więc albo facet ma coś z łbem i nie jest świadomy tego co zrobił albo łże. Skoro nie przyznaje sie do winy to mogło mu coś #!$%@?ć i zaczął stawiać opór. Po drugie nie ma żadnych rzetelnych źródeł że ktoś mu ten
@Hugenot111: a ja to popieram. Oddałbym go pod samosąd, albo sam go dokonał i nie mam problemu się do tego przyznać. Zachował się jak bydlę i tchórz, nie przestrzegając żadnych norm społecznych, wiec żadne nie powinny obejmować jego.