Wpis z mikrobloga

Ładnie nożownika wczoraj ochrona z policją zmasakrowała. Twarz tak zmasakrowana że aż drgawek dostał i musieli go do szpitala przewozić.
Tak właśnie działa "policja"
Zamykają Cię na przesłuchanie i n----------ą pałą po piętach byś się przyznał do czegoś czego nie zrobiłeś.
Tłuką i mówią że się przewróciłeś.
Gość po wejściu na scenę pomijając że krzyczał że jest niewinny (a był winny) to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą.
#gdansk
  • 484
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89

to powiedział też za PO był torturowany i o tym już media milczą


Kto milczy? W każdym artykule zacytowane są dokładne słowa które powiedział. Urojenia już masz, za dużo wykopu
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie spodziewałem się, że napiszesz coś takiego. I nie spodziewałem się, że to tak rozjuszy ludzi.
Ciekawe gdzie dla nich jest granica i czy w ogóle jakaś istnieje. Typa można połamać to może też można mu sekatorem paluszki poobcinać, przecież winny.
  • Odpowiedz
@ktos_ktos: Tak z ciekawości. Policja łapie ciebie i dziewczynę na spacerze. Dają ci 2 opcje:
1) Przyznajesz się do posiadania narkotyków (mimo, że nie masz z tym nic wspólnego. Po prostu musza kogoś złapać i trafiło na ciebie)
2) Oddajesz swoją dziewczynę do przeruchania 3 napalonym policjantom na twoich oczach.

Jakie miałbyś potem zdanie o Polskiej policji? Nie byłbyś na nich mocno w-------y? Ja jedyne o czym bym marzył to
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ależ to jest piękny temat, dziękuję Ci, dodałem chyba z 30 dzbanów na czarną

LUDZIE DO K---Y NĘDZY, OSKAREK NIE BRONI TEGO ZWYRODNIALCA, TYLKO ZWRACA UWAGĘ NA BEZKARNOŚĆ POLSKICH SŁUŻB, KAŻDY Z WAS POWINIEN WRÓCIĆ DO PODSTAWÓWKI NA EGZAMIN Z CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
  • Odpowiedz
@lumpex200 taka patologia i tak może takiemu funkcjonariuszowi w----ć bo szacunku nawet do własnej matki nie mają
. Problem mam że ani ochrona ani.policja nie postarał się do unieszkodliwić przed tragedią.
  • Odpowiedz