Wpis z mikrobloga

@mkyv w Polsce były jedynie 300t (wcześniej 200t) i 300h. 350 są ściągane z USA. Co do RC-F nie wiem natomiast osobiście mogę polecić RC 300t (bardzo fajnie jeździ, nic na razie się nie psuje)
@negrep: nie ma czegoś takiego jak 300t :) jest 300 i to zmiana nazwy z 200t.
@mkyv: Serwis ok, choć często jest tekst "ten typ tak ma", skrzynia w 2.0T trochę zamula i denerwuje, a tak jest ok.
Generalnie to jest skrzynia z 350 ( wolnossącego ) i tam działa o niebo lepiej, ale te trzeba brać USA/Kanada.
RC-F to poprawne auto, ale ma dość specyficzne właściwości jezdne, LC dużo
@pssq: dzięki za odp.
Nie miałem styczności wcześniej z Lexusem muszę przejechać się i IS i/lub RC w różnych wersjach. Właśnie widziałem raport z serwisu lexa to rzeczywiście bardzo szczegółowo wszystko opisane. Ogólnie byłem bardzo przekonany za BMW 3/4 i nawet bardziej 5, ze względu na wielkość ale stwierdziłem ze w sumie wożę tylko powietrze i kobietę obok i póki nie mam dzieci to chce cos mniejszego z pazurem. Może moje
@mkyv: nie jest źle, fajna cena, niska awaryjność - mi przez prawie 3 lata jedynie amortyzator padl ale wyszlo na pierwszym przegladzie i wymienili. Ta skrzynia w turbo trochę mułowata ale całość jest spoko jak ktoś nie oczekuje super multimediów.