Wpis z mikrobloga

@camos: mam podstawke w pudle i niedlugo zamierzam zagrac. Dodatek wnosi jakies zmiany w podstawce (np nowe mechaniki) czy to tylko dodatkowy kaealek mapy? Warto kupic przed rozpoczeciem czy dopiero po przejsciu pidstawki jak sie spodoba?
@juma777: Nowy kawałek mapy z nowymi questami. rozgrywka wygląda z tego co pamiętam dokładnie tak samo. Po prostu więcej ''tego samego'', jakby wydłużenie gry. Oczywiście obszary się różnią - jak nazwa sugeruje jest wszystko zaśnieżone itd i czuć, że to teren z dodatku i widoki przyciągają znowu. Nie miałem uczucia, że chamsko dorobili kolejny taki sam kawałek mapy i elo macie 20$ DLC
@juma777: Gralem rok temu, ale jest to po prostu dodatkowa czesc mapy, z fajna historia, kilka nowych maszyn, ktore sa jakos spaczone bodajze, dokladnie nie pamietam. W kazdym razie dla mnie jest to prawdziwy dodatek i polecam ograc. A no i ja bym ogrywal po podstawce.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoody89: gameplay bardzo dobry, świat przedstawiony też, ogólny zarys fabuły też może być, najgorzej wypada voice acting i słabo zróżnicowane misje fabularne (to co się dzieje w czasie rzeczywistym gry, bo otoczka całego świata jest mega)