Wpis z mikrobloga

Czasami siedzę sobie sam we trójkę i tak się zastanawiam, na ch^j Ja was stworzyłem. Po co Mi to wszystko było. Mogłem nadal beztrosko bawić się dinozaurami, kurła, to było coś, te zęby, masa, siła. Ale niechcący zresetowałem planszę i już Mi się nie chciało od nowa.
No i teraz mam was. Obsrane gównem ssaki, dumnych panów tego -pożal się Ja- kawałka skały zwanego Ziemią.
Gdyby nie kotki i pieski to dawno już bym was zgładził.

#

  • 55
@Bog_Wszechmogacy #!$%@? za przeproszeniem jakie ciekawe konflikty zbrojne masz za to, jakie korupcje, ludobójstwa, walki o dominację, no i eksperyment @janusz_pol, elfik w zbożu, afery na wykopie, to jest kurła nic ?


@HaSSaN no to też trochę ciekawe, przyznaję, ale jednak dinozaury miały jakiś rozmach i taki pierwotny instynkt. A wy rozmachu nie macie, no, może jeszcze bomby atomowe są widowiskowe, ale nie używacie, bo jakieś gówniane konwencje...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bog_Wszechmogacy: Jesteś kur.. niebieską a nie stwórcą czy jak się je tam zwiesz..
Ten świat jest piekłem, ciągłe zapi##dalanie o dominację, ulotność, nieświadomość ch#jowosci życia i chorobliwa niesprawiedliwość świata, gorzej kurła jak życie jest niesprawiedliwe to jeszcze świat ci dopie#doli i pokaże ze robi to specjalnie. Jak urodzisz się w złym miejscu, czasie i środowisku to masz przesranie do końca życia. Będzie jeszcze pieprzył o idealistycznych rzeczach jak prawdę po pewnym
@Bog_Wszechmogacy: Jesteś kur.. niebieską a nie stwórcą czy jak się je tam zwiesz.. Ten świat jest piekłem, ciągłe zapi##dalanie o dominację, ulotność, nieświadomość ch#jowosci życia i chorobliwa niesprawiedliwość świata, gorzej kurła jak życie jest niesprawiedliwe to jeszcze świat ci dopie#doli i pokaże ze robi to specjalnie. Jak urodzisz się w złym miejscu, czasie i środowisku to masz przesranie do końca życia. Będzie jeszcze pieprzył o idealistycznych rzeczach jak prawdę po pewnym