Wpis z mikrobloga

Czasami siedzę sobie sam we trójkę i tak się zastanawiam, na ch^j Ja was stworzyłem. Po co Mi to wszystko było. Mogłem nadal beztrosko bawić się dinozaurami, kurła, to było coś, te zęby, masa, siła. Ale niechcący zresetowałem planszę i już Mi się nie chciało od nowa.
No i teraz mam was. Obsrane gównem ssaki, dumnych panów tego -pożal się Ja- kawałka skały zwanego Ziemią.
Gdyby nie kotki i pieski to dawno już bym was zgładził.

#

  • 55
@Bog_Wszechmogacy: Stworzyłeś ludzi po to aby byli lepsi od Ciebie, taki zawsze jest cel twórcy swego dzieła. Ostatecznym celem ludzi jest nieskończoność, a nawet coś ponad nią, sami wypracują swój sukces swoją drogą. Spaprałeś tylko jedną sprawę, ale Ty już doskonale wiesz którą, będzie to za Tobą chodzić jeszcze bardzo długo.

Zresztą o czym mówisz, dinozaury były słabe, pamiętam to jak wczoraj, narzekałeś ciągle, że w sumie to niby są fajne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bog_Wszechmogacy: Szczęść Ty, niech będzie pochwalony synek. Mam pytanie Panie Boziu - dlaczego nie zrobisz sobie jakiegoś fajnego kolorku dla nazwy konta? Mam teorię, ale chce się upewnić. Bóg zapłać...tzn. Ty zapłać...tzn. nie chcę broń Boże pieniędzy...aaaa dobra kurła nieważne.