Wpis z mikrobloga

#bekaztransa Myślałem, że kierowców #!$%@?ło, ale spedytorzy też przechodzą samych siebie. Szukam kogoś na moje zastępstwo do prowadzenia aut, wlasna flota plus sprzedaż jak chce się premie dorobić. Na start 5k do ręki, telefon laptop samochód służbowy (opel combo na początek, ale jednak jest). Dowiaduję się, że to beznadzieja oferta bo nie oferuję home office.
  • 19
via Android
  • 0
@Aiden7 Poznań. Bazę klientów zostawiam po sobie bo ja odchodze na chłodnie. W tej chwili 5 meg w ruchu do prowadzenia plus dwa busy ale są pod spedycja więc tylko pilnowanie km. Ogarnięci, polscy kierowcy długie wyjazdy więc można się wykazać
Sam bym chętnie poszedł na taka robotę, tylko doświadczenia brak ( jedynie jako kierowca busa + znajomość przepisów i realiow dla kierowców ciężarówek + mózg)
via Android
  • 0
@Aiden7 tu jest jeszcze trochę papierów do ogarnięcia ale to jak wszędzie. O ile w spedycji można sobie pracować w trybie home office to tu przewoznika bez szans. Trzeba obejrzeć czasem auto jak zjedzie, pomacac cmr itp.
via Android
  • 0
@Konkol Poznań jest dziwny trochę mam wrażenie , że w transporcie można tu więcej zarobić niż w stolicy. Ja już się z pyrlandią żegnam i wracam do podwarszawskiego przewoznika.