Wpis z mikrobloga

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej!

Ale finały to nie tylko zbiórka, to także setki wydarzeń odbywających się w Polsce i na całym świecie. Zobaczcie, co z okazji Finału przygotowały dla Was nasze sztaby - nie tylko w największych miastach Polski, ale również tych mniejszych. Lista jest aktualizowana na bieżąco, więc zapraszamy do częstego zaglądania na naszą stronę.

Wpisz swoje miasto i sprawdź jakie wydarzenia związane z WOŚP będą się w nim odbywały:
https://www.wosp.org.pl/final/27-final/wydarzenia

Do dyspozycji macie też mapę wydarzeń: Mapa.
A gdyby ktoś miał ochotę podbić do nas, to będziemy TU ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To teraz wpisujecie miasta, te w których będziecie grać z nami, a my biegniemy szykować Finał! Jeszcze sporo pracy przed nami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

I pamiętacie: gramy dla dzieci, na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!

__________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online
Wyślij SMSa
Wpłać kartą
Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link,
Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

#wosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci #pomaganie
fundacjawosp - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! 

Ale f...

źródło: comment_k6oM3coAwZml9T7zQU5YBLjSQViUJY9T.jpg

Pobierz
  • 93
@randomlog: więc czemu tego nie robi w stopniu wystarczającym? Gdyby rządy, czy to z lewicy czy z prawicy, rzetelnie podchodziły do służby zdrowia, to organizacje takie jak WOŚP nie byłyby potrzebne.

Jak urodziły mi się dzieci to były kompleksowo badane za pomocą sprzętu zakupionego przez Orkiestrę. Cały sprzęt na oddziale miał logo WOŚP. I to Orkiestrze jestem bardziej wdzięczny niż naszemu rządowi za podejście do noworodków.

Jak nie chcesz to nie
@duch_biszkopta: Nie mam, ale mam średnie zarobki lekarzy.
@ScypioAfricanus: A widzisz, więc mamy problem z rządami - zatem głosuj tak, aby rząd robił co do niego należy.

I to Orkiestrze jestem bardziej wdzięczny niż naszemu rządowi za podejście do noworodków.

Jak to mówią dają to bierz - ale pamiętaj, bez "opłacanych" przez rząd lekarzy sprzęt by ci się na nic nie zdał:
randomlog - @duch_biszkopta: Nie mam, ale mam średnie zarobki lekarzy.
@ScypioAfrica...

źródło: comment_v8BB0To96H3vodDTmXxG2spIrpbWXDWy.jpg

Pobierz
@adam-nowakowski: Odbiję piłeczkę w drugą stronę. #!$%@? mnie, że hejterzy WOŚP zaślepieni nienawiścią do Owsiaka (z którym i ja światopoglądowo nie do końca się zgadzam) nie widzą ile wspólnymi siłami udało się zrobić dzięki tej akcji. Pogadaj z lekarzami a dowiesz się jak bardzo dzięki tej akcji udało się poprawić standardy leczenia m.in badania słuchu wśród niemowląt.