Wpis z mikrobloga

Pisałem przez kilka lat o tym na Mirko za złotych czasów Pszemka ale nikt mi nie wierzył. Pozostaje mieć satysfakcję że rzeczywistość zweryfikowała Pszemka na dobre.


@The_Riddler: Kult Pszemka to jest coś, czego sam nie potrafię zrozumieć - ani wtedy, ani teraz. Śliska menda, skrajny populista, w zasadzie wszystkie jego polityczne ruchy jasno pokazywały jaki ma plan - najpierw OSTRE lizanie dupy kuclandowi w momencie, gdy popularność partii zaczęła wskazywać że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ator:

ale nigdy nie uwierzę, że Korwin chce się przez te 40 lat jedynie dorwać do koryta xD

A kto twierdzi że nie chce. Tylko mimo pozornej formy on może już mieć postępującą demencję (zwłaszcza że biorąc pod uwagę jego wypowiedzi na temat smogu i szczepionek ekspertem od zdrowia to on nie jest) i traci już kontrolę nad swoim środowiskiem. Trzykrotnie danie się wywalić z własnej partii mówi za siebie. No
Taka prawda


@rrdzony: Gówno prawda.

Serio?? Ktoś robi artykuł w fakcie bo Wipler na swojej stronie internetowej zerżnął kilka ogólników z innej strony. I to robią artykuł o gościu, który od dłuższego czasu w ogóle nie jest osobą publiczną.

Nie wiem co to "Lewica Wolnościowa" ale wyszukałem sobie wszystkie przytoczone tam fakty i google odsyła zawsze do artykułów FAKT/Neewsweek. Oczywiście to nie jest argument sam w sobie ale z ciekawości sprawdziłem