Wpis z mikrobloga

Czy jeszcze są tu #rozowepaski ktore nie dziela roboty w domu 50:50? bo to jest #!$%@?.... Miałbym w związku co drugi dzień gotować? Ja rozumiem że jestem facetem, to mogę wyczyścić kibel, bo śmierdzi i nie chciałbym żeby moja księżniczkababrała się w gównie. Albo odkurzanie i tym inne brudne mskie rzeczy? ALe gotowanie? Ja prdl...
  • 5
@3142042 To takie trudne? Gotowanie? Nawet się cieszę jak wrócę szybciej z pracy od niej i mogę to zrobić...
Miej takie podejście to pójdzie w #!$%@? i albo zaczniesz sam sobie gotować albo wrócisz do mamusi
@3142042: @conTEq: No bo teraz to przecież trzeba zrobić karierę, być wyzwoloną i wgl XD Moi Rodzice oboje pracują na pełny etat. Mama daje radę do tego gotować i sprzątać. Czasem pomagamy przy ostatnim. Tata zajmuje się męskimi rzeczami. Taki układ daje radę no ale przecież oni byli wychowani w innych czasach, nie?
@conTEq: mi sie wydaje ze pakujesz sie w zwiazek, a tym bardziej podpisujesz cyrograf (malzenstwo) po to, zeby miec w zyciu LATWIEJ, a nie trudniej. Jezeli ja mam #!$%@? tyle samo, lbo wiecej , to po co mi to?