Wpis z mikrobloga

@BrodatyCham: a no i później dowiedziałem się że pod koniec popuściła szpary innemu... Ehh kobiety potrafią zabić romantyka w człowieku.
Rok później poznałem na imprezie inną dziewczynę, która od razu mi się spodobała. Tym razem podeszłem do tematu z rozsądkiem i cóż, w październiku ślub :)
  • Odpowiedz
@BrodatyCham: @Zabojcza_Rozowa: tutaj 50/50 zainteresowania, po tygodniu to samo. Sama planowała spotkania z tygodniem naprzód. Na szczęście obracałem kilka naraz więc spłynęło. Jaki miała powód moim zdaniem? poznała innego, do czego się żadna nie przyzna. Jeśli dasz się lasce przejrzeć w ponad 80% to stajesz się nudny i przewidywalny, a na tinder walą nowi ciekawi przystojni. Rozumiem ją, rozumiem i Twoją, nie miej pretensji. Tak działa rynek matrymonialny.
lukaszlukaszkk - @BrodatyCham: @Zabojcza_Rozowa: tutaj 50/50 zainteresowania, po tygo...

źródło: comment_FelGLXjPuGKE78eVGPRSlPitfgcDcPKT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BrodatyCham: Dziwię się że róże kupowałes. Kupić to je można w nagrodę, np. po zarąbistej nocy. A nie inwestować w ciemno. Pokazałeś że nie szanujesz swoich pieniędzy i jesteś gotów kupować zainteresowanie. Poza tym okazałes desperację.
To patrz jak moja wyglądała tego samego dnia. Tylko że ja po tygodniu zamiast dawania róż się bawiłem myszką, co prawda bez samego seksu ale w ramach wdzięczności mogłem ją podwieźć.
lukaszlukaszkk - @BrodatyCham: Dziwię się że róże kupowałes. Kupić to je można w nagr...

źródło: comment_424g2nzB9js3xeruV3t6JNbyC26JTxFZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ruok: @BrodatyCham: w rozmowie tego samego dnia przesyła Ci buziaczki a potem kopie w tyłek. Jeśli miała wątpliwości ale brnęła, to myślę że między porankiem a 15:03 rozwiałeś jej wątpliwości w rozmowie, być może otwartością uczuć, planami wprzód z nią, poczuła że naruszasz jej strefę komfortu wpraszając się podświadomie na jej teren.
  • Odpowiedz
wyobraz sobie odwrotna sutuacje, jej zależy a tobie nie. Co robisz ?


@Kashhh: nie ma takiej sytuacji, żeby facetowi nie zależało XD nie zależy tylko chadom, bo mają dziewczyn na pęczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukaszlukaszkk: Oszukujesz sam siebie że niby hehe przypadkiem tam akurat będziesz jechał a laska z pewnością w to uwierzy. Pytasz się normalnie czy ją podwieźć i tyle. Już pominę to że samo podwiezienie to nie jest jakaś ujma na honorze tylko zwykłe działanie którego wartość na uberze wynosi 10zł.

Gorzej jak laska takich miłych prezentów nie docenia, wtedy kolejnym razem można odmówić i niech dyma z buta.

Warto być twardym
  • Odpowiedz