Wpis z mikrobloga

Kochanieńcy! Założyłam profil na Patronite —> https://patronite.pl/kvoka

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli ktoś chciałby wesprzeć moje pisanie, pomóc w realizacji następnych celów związanych z #polskiepato oraz #rejestrzboczencow. Wszystkie moje plany na dalszą internetową działalnością opisałam w rubryce "O Autorze".

A tak w skrócie: głównie chciałabym zacząć nagrywać podcasty o polskich sprawach kryminalnych i rozszerzyć swoją działalność do YouTuba. Oczywiście, z Wykopu nie zniknę! Wręcz przeciwnie – dzięki Waszemu wsparciu będę mogła poświęcić więcej czasu na pisanie i (mam nadzieję) nagrywanie. Jeżeli macie jakieś pomysły, propozycje czy rady – piszcie!

Od początku miałam wiele wątpliwości co do słuszności założenia konta na Patronite. Widząc jak niektórzy naskoczyli na @riley24 po tym, jak zaczęła publikować dla o2.pl zaczęłam zastanawiać się, czy i ja nie stanę się obiektem nienawiści niektórych ze względu na to, że chciałabym zacząć zarabiać na tym, co lubię robić. Jednak ja nie widzę w tym niczego złego, wręcz przeciwnie. I nie chcę się zatrzymywać w miejscu, tylko rozwijać.

Wrzuciłam także pikselowe #pokazmorde, ponieważ uważam, że trochę wypada w tej sytuacji pokazać, że jestem prawdziwym człowiekiem z krwi i kości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez cenzury nigdy nie będzie nie tylko ze względu na kwestie mojego bezpieczeństwa z uwagi na tematykę, którą poruszam, ale także dlatego, że chciałabym by ludzie oceniali mnie po kontencie, który tworzę, a nie po tym, jak wyglądam.

A nowy wpis już jutro! ( )
Pobierz kvoka - Kochanieńcy! Założyłam profil na Patronite —> https://patronite.pl/kvoka

B...
źródło: comment_YkxJiKPklA8X9Cr2dFcSuOg4AgGbP9qu.jpg
  • 91
można, płacisz blikiem, dane wpisujesz ręcznie, mogą być z dupy. Na stronie zaznaczasz "wspieraj anonimowo"


@IgorK tak też można. Ale chyba i tak konto trzeba założyć. Bez podawania danych.
można, płacisz blikiem, dane wpisujesz ręcznie, mogą być z dupy. Na stronie zaznaczasz "wspieraj anonimowo" @IgorK tak też można. Ale chyba i tak konto trzeba założyć. Bez podawania danych.


@kvoka Konto mogę założyć. Bardziej chodziło mi o kwestie danych.