Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj po paczki z paczkomatu i wstąpiłem do Tesco. Podchodzę do kasy a tam dziewczyna która się ze mnie śmiała w gimnazjum że jestem biedny i mam cały czas jedne ubrania. Jeszcze 5-6 lat temu laska 9/10 a teraz 5/10 styrana życiem xD Jak jej stary zmarł to matka cały majątek przepuściła a dodatkowo jeszcze młody Chad ją oszukał na kase. Ogólnie zgniłem z niej i powiedziałem reszty nie trzeba i mrógnąłem. Dobrze zrobiłem? Ona wtedy chyba się zorientowała że to ja. Spokojnie reszty było z 2zł xD
#przegryw #rozowepaski #heheszki #niebieskiepaski
  • 46
  • Odpowiedz
@TheSeven: @Kaplanka: Sam jak miałem 13 lat to przez jakieś 2 miesiące szkalowałem takiego jednego bo się nie mył itp. Poźniej go przeprosiłem za to a on sam przyznał że się nie mył i nie dbał o siebie i że w sumie to dziękuje. Poźniej byliśmy przyjaciółmi.
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII Co 2 tygodnie ktoś spotyka na kasie laskę, która go nie chciała w podstawówce. Chyba, że to ty chodzisz do tego marketu regularnie i wrzucasz ten sam tekst co chwilę? A może ona woli pracować na kasie niż być z tobą? Pewnie Cię nawet nie poznała. (O ile to nie bait, bo co chwilę widzę ten tekst)
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII: rzadko kiedy jest i owszem jedni maja lepiej na tym swiecie, a drudzy gorzej i #!$%@? z tym zrobimy. Nie zmienia to faktu ze na wiele rzeczy mozesz wplynac samodzielnie. Jedyny argument na nie, ktory akceptuje to bycie obloznie chorym. Jezeli masz 22 lata i jestes zdrowy to wiele mozesz zmienic w swoim zyciu. Sam raczej uwazam sie za normika ale moze to kwestia podejscia do zycia bo w
  • Odpowiedz