Wpis z mikrobloga

@ciastko_maslane: Tutaj specjalnie meblościanka zrobiona idealnie na długość ściany :D Dodatkowo są śrubami sciągnięte to ładnie się prezentują i nie odstają:D
Eh te meble to historia pierwsze puzzle na nich układałem, pierwsze wspinaczki, pierwszy raz się na nie zrzygałem jak wypiłem za dużo, akwarium miały na sobie i co najważniejsze zbierały kurz z całego mojego życia są częścią mnie ! :D
  • Odpowiedz
@Bumelante: z mega względu bije praktycznością i oszczędnością :D Można wydać kupe kasy na remont nieswojego mieszkania a można żyć :D
@remixs: Skrajna bieda to brak na chleb, ciepłej wody i chodzenie w potarganych ciuchach. Ja sobie żyję po swojemu po prostu oszczędzająć na remoncie nie swojego domu. Jeśli ciotka na mnie dom przepiszę to sobie powoli go wyremontuje, nie no to problem kolejnych właścicieli. Do tego czasu
  • Odpowiedz
@Encepence2: Są ludzie co mają dom za pół miliona a nawet wanny nie mają :< TO DOPIER BIEDA! ;)
@eoeoeo: Karp/ryba do obgryzania naskórka/kupka każdy widzi co chce ;D
@tuttifruttis: U mnie mówi się w domu na to bunclok :D Dziennie z 4 takie wypiję jak w pracy nie jestem :D
Nie ma co się rozdrabniać, życie jest za krótkie na robienie 1 szklanki herbaty!
@renta85: Mój tata albo dziadek ale będzie problem bo obaj
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:
Nie byłem u ciebie a nawet wiem jak u Ciebie pachnie na kwadracie, to czuć ze zdjęć :D Ciągle takim obiadem co to nie chce wyjść z boazerii XD Taki ciepły ziemniaczany zapach, ni to kapusta, ni schab ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz