Wpis z mikrobloga

@MojWujaaa: umysł spermiarza-rycerza zawsze będzie biedny, im się wydaje że jak bzykają swoje witaminy 4/10 raz na tydzień to osiągneli szczyt samorealizacji i projektują to na wszystkich dookoła xD
  • Odpowiedz
  • 34
@Giacomina nie wiem o co Ci chodzi, może bezmyślnie walnęła z tym "piwniczakiem" i nie mogła edytować, ale jak dla mnie w jej tonie nie ma nic negatywnego, wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Giacomina: ojeju... nazwała randoma piwniczakiem. Pomiając fakt, że post opisywał bardziej jej reakcję i nabijała się z siebie bo jego tekst najzwyczajniej w świecie ją zaskoczył.
Kij w dupie za długi macie i na nie tę część mózgu wam naciska. W dupie mam to czy gość był piwniczakiem czy pro chadem. Został tak nazwany bo wykop, w kontekście postu było to określenie osoby wykorzystującej dla beki lub nie typowy tani
  • Odpowiedz
@Giacomina: Naskakujesz na obcą osobę robiącą sobie zakupy w sklepie z tekstem "o, chyba jesteś moim przeznaczeniem", co #!$%@? jest na poziomie "bolało jak spadła z nieba". Odmówiła mu normalnie tam, a co miała zrobić? Umówić się z obcym, który zaprezentował się jako jakiś niedorozwój? #!$%@?ło was już przegrywy kompletnie xD. Jeszcze napisz "XDD BIAŁORYCZERZ I SPERMIARZ" teraz. Twoje IQ jest chyba na poziomie numeru buta.
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: ona też go nie wyśmiała, opisała diść nietypową sytuację, w której zachowała się raczej zwyczajnie. A, że nazwała go piwniczakiem? To słowo jest tu tak zwyczajne, że gdyby nie te prawdziwe piwniczaki, które próbują tu kręcić Małysza, to bym nawet nie zauważył.
No, ale jestem buałorycerzykiem, normikiem, który powinien #!$%@?ć do lizania dupy swojej p0lce, witamince. (to parafraza odpowiedzi, którą dostałem od OPy).
  • Odpowiedz
@Giacomina: przecież napisała, że sytuacja dziwna dla niej, a normalna dla innych. Być może nie ma poczucia humoru i ma kija w dupie, albo nie miała sil, chęci na gadkę
  • Odpowiedz