Wpis z mikrobloga

Proszę podać mi fajną pastę/pomadę/żel/cokolwiek, która jest w rozsądnej cenie (do 20 złotych). Ma spełniać następujące wymagania:

- nie przetłuszczać włosów,
- ma dobrze trzymać włosy,
- mile widziane matowe działanie (nie zmienia koloru/tekstury włosów).

got2be Beach Boy przetłuszcza (a przynajmniej takie wrażenie sprawia), więc to odpada.

Z góry dziękuję za pomoc.

#modameska #fryzura #wlosy #pomada #pasta
  • 19
  • Odpowiedz
@sevosik: Tutaj masz fajną pastę:

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).


A więc
  • Odpowiedz
  • 1
@sevosik nie kupuj tego ścierwa z scieciowek.

Reuzel Fiber
Reuzel Gray
Layrite Cement
Pomp&Co
Nostalgic Grooming
Uppercut Deluxe Matte
Prospectors Coal Mine
Dapper Dan Matt Paste
  • Odpowiedz
@sevosik: Z tego co napisałeś to nie powinieneś szukać pasty, pomady lub żelu. Produktem, który poszukujesz jest puder do włosów. Nie przetłuszcza on włosów, dobrze je trzyma oraz zwiększa ich objętość. Testowałem kilka rodzajów pudrów i całym sercem polecam poniższy. Tylko przed zastosowaniem poczytaj w jaki sposób go nakładać.
Eligo - @sevosik: Z tego co napisałeś to nie powinieneś szukać pasty, pomady lub żelu...

źródło: comment_7AaQJ3yVccV97BVNcb92ykHC51hYZ6p9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sevosik: nie kupuj żadnych taftów, got2b i innych Vizirów, tylko kup sobie normalna, porządna pomade z firm takich jak Uppercut, Reuzel, Pomp&Co, lub Layrite i się przekonasz że warto zapłacić trochę więcej, ale mieć dobry produkt (i też na dłużej starcza, bo nie używasz tego tak dużo jak tego syfu z Rossmana czy innego kerfura).
  • Odpowiedz