Wpis z mikrobloga

Najlepszy dermatolog w UK? Place jak za prezydenta. Polski, brytyjski obojętne. Kurla 32 lata a dalej jakieś gówna wyskakują na twarzy, szyi i klacie. Brałem kiedyś izotek na trądzik, to teraz wyskakuje coś ala normalny pryszcz tylko że goi się b.dlugo. może to jest zapalenie mieszków włosowych albo jakaś bakteria.
Codziennie się kapie, nie dotykam twarzy rękoma w ciągu dnia, dieta zbilansowana bez słodyczy i żarcia na wynos. Pościel, ręczniki na bieżąco wymieniane.
Byłem w Polsce u specjalistów to mi powiedzieli żebym się wolniej golił, a drugi mi mydła za 200 zł przepisal.
Mam wrażenie że w UK prywatni specjaliści nie są tak dostępni jak w Pl
#uk #dermatologia
  • 14
Byłem w Polsce u specjalistów to mi powiedzieli żebym się wolniej golił, a drugi mi mydła


@czlowiek_malpa_z_ochrony: Mogę Ci polecić kogoś z Krakowa. Fachowiec, profesor UJ, pomógł mojej mamie. Wiem ,że szukasz kogoś z UK, ale czasem może Ci wyjść taniej , przylatując ryanairem tylko na wizytę.
@unicorn_: przepisała mi tetralysal + osłonkę i płyn zineryt na klata/plecy podobno trądzik nie doleczony.
Głowa szyja, zapalenie mieszków włosowych bactrim forte + aknemycin. Mam się myć Nivea baby bo jest mało inwazyjne.
Dodam jeszcze od siebie że jest trochę lepiej z tą wymiana poszewki, jeszcze miałem tendencję że jak spałem to kołdrę na twarz zakładałem.