Wpis z mikrobloga

Projekt @janusz_pol to najlepsze co mogło spotkać wykop ostatnimi czasy xD
Pomyślcie, typ bez matury, 25 lat, zakola, bebech na który można się gapić, no definicja 110% spierdoksa, nie da się być większym przegrywem halo
Ale mimo wszystko, taki spierdoks wymyśla intrygę o której mówią ogólnopolskie media + jego styl wypowiedzi krzyczy aż "k---a, to jest jakiś eksperyment socjologiczny"
Jeszcze te foty z bebzonem i cottonworldami xD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manualnyautomat: blokuję tag o stulei ;-), wiec niestety omija mnie większość jego wpisów, czy ktoś mógłby mi przybliżyć o co chodzi z tym „projektem”? Edit: przeczytalam cały wątek i jest odpowiedz na moje pytanie, sorki
  • Odpowiedz
@manualnyautomat: No i miał stały repertuar wpisów (przykład), które oczywiście ameby umysłowe plusowały.
@MojWujaaa: Bardzo oczywistym. Oczywiście jego wpisy były bardzo oklepane robione na jedno kopyto, to ameby plusowały, albo inni użytkownicy się oburzali.To typowy troll, a pelikany łapią, czyli typowe mirko.
  • Odpowiedz
@manualnyautomat: Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony ma to pewną wartość socjologiczną, bo pokazuje problem zakłamania wśród kobiet. Z drugiej obawiam się, że wymyka się spod kontroli i wielu znajduje w projekcie ujście dla własnych porażek życiowych. Nie podoba mi sie też nazywanie wszystkich dookoła białorycerzami. Cucki istnieją i trzeba ich wytykać palcami i się z nich śmiać, to prawda, ale nie każdy przeciwnik akcji to białorycerz.

A impresjonista
  • Odpowiedz
@manualnyautomat: Mi sie wydaje że to nie jest żadna postać janusza tylko spierdoks po prostu, też nie popadajmy w paranoje, nie każdy stulej musi być od razu "projektem". Albo jedno nie wyklucza drugiego, stulej wymyślił sobie postać troche wiekszego stuleja niż jest.

Jedyny dobry projekt na wykopie to NadiaFrance.
  • Odpowiedz