Wpis z mikrobloga

11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatunek: Akcja , Sandbox , Gangsterska
Producent:DMA Design
Opis: Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas), gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez mafijnych bossów. Początkowo są to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł, i tak weźmiemy udział w napadach na banki, w morderstwach oraz innych zuchwałych przestępstwach.

W komentarzach piszcie wspomnienia z tą grą i propozycje do retro :)

#100retrogierek #retrogaming #gta #psx #playstation #gameboy #grandtherftauto #pc #gry #pcmasterrace #retro
Bekon2000 - 11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatune...

źródło: comment_1yUmbPP2HHL59FZN77QuG48EMd2aIhQ4.jpg

Pobierz
  • 38
@Bekon2000: w tej części gry moją manią było zbieranie unikalnych modeli aut (w sensie nie mogły być 2 takie same), ustawianie ich obok siebie w ciasnej uliczce i jak już stwierdzałam że nic nowego nie znajdę to rozwalanie całości
BOOM BOOM BOOM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na usprawiedliwienie dodam że miałam wtedy z 8 lat i nie w głowie mi napady na bank
@Gawith_Apricot moj ulubiony to Bubba! W ogóle to jako dzieciak oskrylem patent, ze jak będziesz sie mieszac w tych skinheadow to zaczna za tobą łazić. Wtedy zawsze wbiegalem na tory, oni za mna i coz. Ja wracałem na chodnik a oni ginęli, duże profity na tym zarabiałem. W ogóle pierwsze moje GTA to wersja demo która trwala 930 sekund i trzeba było restartowac grę :)
@kocurowy: też miałem taki patent :D wiem też że była jakaś opcja możliwe że cheat, że możnabyło uruchomić wyświetlacz który pokazywał prędkość w mph i damage auta...był też patent na strzelanie z auta...normalnie wywalałeś salwe rakiet jadąc z jednej strony auta i wszystko płoneło, na piechote możnabyło wtedy szybciej strzelać.
Przypomniał mi się jeszcze jeden paten,, jak cie gonił gliniarz to mogłeś go wprowadzić wprost do wody/basenu i go utopić, trzeba