Wpis z mikrobloga

A więc kupiłem sobie #nintendoswitch i od kilku dni testuję.

Plusy:
1. Super joysticki, naprawdę świetnie się tym steruje, leżą wspaniale w dłoni. Można leżeć sobie rozkraczonym na kanapie mając dwa niezależne wygodne kontrolery w obu rękach.
2. Te same kontrolery jako dwa oddzielne dla dwóch graczy = super sprawa do grania w dwójkę z #rozowypasek.
3. Przenośność , łatwo zabrać ze sobą w podróż.
4. Coraz więcej indie gier, bo takie lubię, brakuje jeszcze kilka dla mnie ważnych tytułów, których nie ograłem, ale dzięki przenośności zacząłem w pociągu grać w te wszystkie klasyki, na które wcześniej nie miałem czasu.
5. Abonament na gry nesa - naprawdę super opcja, że w jedej, stałej cenie można pograć w wiele gier na pegasusa.

Minusy:
1. Brak gier AAA, ale tego się spodziewałem.
2. Jedyne dobre gry, to porty z PC (na szczeście jest ich już dość sporo (mówię o indykach), stąd decyzja o zakupie).
3. #!$%@? część społeczności czyli animu i chińskie bajki.
4. Jak wyżej - exclusivy to jakieś chińskie bajki i gdy widzę na sklepie albo w zapowiedziach 2019 jakieś gry dla pedofili to mi lekko niedobrze. Ciężko mi zaakceptować kulturę kucyków pony i autyzmu - serio.
5. Cena gier - gry nawet z promocją są bardzo drogie, ale ma to też malutki plus, nie będę kupował ton gier, których nigdy nie odpalę, jak ma to miejsce na moim #steam

Wnioski:
Czy warto? Jeśli dużo podróżujesz i lubisz indie gry - tak. Jeśli jesteś hardcorowym graczem i wolisz gry kupić w promocji -90% - zdecydowanie nie. Ja jestem raczej zadowolony.

#switch #gry #nintendo
malyludeklego - A więc kupiłem sobie #nintendoswitch i od kilku dni testuję.

Plusy...

źródło: comment_oEACAeXRZiVe8sP3CAAOWs9wtIypkSYJ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
ten argument jest wyciągnięty z niesamowicie głębokiej dupy - ceny są praktycznie takie same


@seeksoul: Ech, niby tak, ale nie do końca. Takie darkest dungeon kosztuje normalnie chyba 90 zł nie pamietam i tak - i na switch, i na steamie tyle samo kosztuje, ALE co 2, 3 miesiące na steam mam na tę i inne gry promocję pokroju -50 do -90%, co z gry za stówkę robi często moje gry
  • Odpowiedz
1. Brak gier AAA, ale tego się spodziewałem.


@maly_ludek_lego: ale nazywaj rzeczy po imieniu ;)
nie

brak gier AAA


tylko

brak gier AAA, które ja lubię

nie znoszę J-rpgów.


@maly_ludek_lego: zatem nie będzie Ci dane czerpać pełni przyjemności z tej konsoli ;)
  • Odpowiedz
@epi: być może, ale na szczęście i ta lista która juz jest, jest dla mnie naprawdę ok, bo lubię gry typu Don't Starve, Darkest Dungeon, Limbo itp, a i w Mariana czy Zeldę od czasu do czasu lubię pograć.
  • Odpowiedz
Plusy:

1. Super joysticki, naprawdę świetnie się tym steruje, leżą wspaniale w dłoni. Można leżeć sobie rozkraczonym na kanapie mając dwa niezależne wygodne kontrolery w obu rękach.

2. Te same kontrolery jako dwa oddzielne dla dwóch graczy = super sprawa do grania w dwójkę z #rozowypasek.


@maly_ludek_lego: Kolega chyba nie miał kontrolerów do Wii / Wii U w rękach.
  • Odpowiedz