Wpis z mikrobloga

@blogger: Ale to było piękne w Morrwindzie. Pamiętam jak raz szukałem jakiejś jaskini czy grobowca na nieznanym czy nieodkrytym terenie to udało mi się to za drugą wyprawą- pierwszą musiałem przerwać bo zbroja czy tam b--ń była zbyta bardzo zużyta po kilkudniowym szlajaniu się i walkach z skrzekaczami i innym badziewiem. Grałem w to pół roku i wątku głównego mało co ruszyłem- pamiętam że chciałem zostać wampirem, a w pewnym
  • Odpowiedz
@Naxster: a jakie wyzwanie masz w skyrimie? dokładnie zacnaczone miejsce questa. nawet jak masz zabić jakiegoś ukrywajacego sie z---a, to wchodzisz do jaskini i widzisz, ze bedzie gdzies na koncu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mojmir: już nie mówiąc o tym, że w Skyrim jest czar w którejś szkole magii, który po odpaleniu pokazuje takimi strzałkami drogę do questa :)

Chociaż k---a, nie jestem pewien, czy to pokazywało jak dojść do questa, ale takie strzałki rysowalo
  • Odpowiedz
@mojmir: bo tesy z odsłony na odsłonę są coraz gorsze. To nie znaczy, że z-----y dziennik i określanie miejsc zadania z morrowinda są dobre. Bethesda to kijowa firma (co widać zwłaszcza ostatnio) po prostu.
  • Odpowiedz
@Naxster: Dziennik jest naprawiony. Szukasz po questach, tematach. A określanie miejsc jest klimatyczne i milijon razy lepsze od zaznaczonego miejsca na mapie.
  • Odpowiedz
pamiętam jak równolegle grając w gothica nic nie mogłem tam ogarnąć, na studiach zacząłem grać w morrowinda i bardzo mi się podobał, ale rzuciłem i po miesiacu niczego nie pamiętałem, a dziennik nie pomagał bo jest pisany chronologicznie (tak jak w rzeczywistości ktoś by go pisał)


@Evert: Dziennik się poprawił w jednym z dodatków, weszła opcja sortowania i przeszukiwania. Wcześniej była makabra, ja zapisywałem na kartce jak dojść do różnych
Budo - > pamiętam jak równolegle grając w gothica nic nie mogłem tam ogarnąć, na stud...

źródło: comment_cCjiONLR8NS7ztsFFQqqggw2eV06Oj0w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A określanie miejsc jest klimatyczne i milijon razy lepsze od zaznaczonego miejsca na mapie.


@mojmir: a sterowanie gothica 1 jest klimatyczne i dodaje głębi a nie z-----e XD
  • Odpowiedz
@blogger w morrowindzie chodziłem kiedyś po jakiejś kopalni i zabiłem królową jakichś robali myśląc że później zaliczę tym jakiegoś questa... No i quest był... Na wyleczenie jej z choroby xD
  • Odpowiedz
  • 1
@blogger w morrowindzie chodziłem kiedyś po jakiejś kopalni i zabiłem królową jakichś robali myśląc że później zaliczę tym jakiegoś questa... No i quest był... Na wyleczenie jej z choroby xD


@ChichyKun Zadanie z królowa Kwama o ile pamiętam. W mieście na północnym zachodzie mapy.
  • Odpowiedz