Wpis z mikrobloga

@koearn_wannabe: miałem na myśli co robisz w dzień w sensie czy pracujesz i jak bardzo fizycznie bo jak mocno to człowiek w------y i idzie spać już o 21 a jak robota lekka to śmiało o 1 można kłaść się spać i wstawać o 5tej .

I tak robisz więcej niż ja bo ja w olanym czasie latem gdzieś sobie jeździłem albo spacerowałem po mieście a teraz to siedzę w domu
  • Odpowiedz
@FeyNiX: u mnie tez sie zapowiada okres piwniczenia, ale tak bardziej z wyboru. moze zle to zabrzmi ale posiadam spore social skillsy i z wygladu takie 6/7 /10, czyli potencjal na normika jest, ale tlumie je w sobie, coraz czesciej siedze cicho, zamykam sie w sobie, draznia mnie ludzie, nawet bliscy i mam takie parcie na poszerzanie swojej wiedzy i inteligencji :v
  • Odpowiedz
@koearn_wannabe: rzadko tak się dzieje. raczej nie, młody jeszcze jestem i pewnie odczuję to na starość. jedynie po takiej nocce nie ogarniam nic, w pracy mają ze mnie polewkę Niemcy bo ja przysypiam a oni drą mordę "Hände Hoch!" XD No i po pracy w domu biorę prysznic po czym idę spać do rana.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: a praca to przy biurku, umyslowa, ksiegowosc xd nudne w c--j, ale mam calkiem smieszne babki w pokoju, przy ktorych ciagle jest wesolo jak cos p-------a


@koearn_wannabe: to tym bardziej możesz opanować te technikę co ja. Ja kiedyś robiłem po 8h fizycznie w niskich temperaturach to sama obecność mocno mnie tyrala a co dopiero robota
  • Odpowiedz
@FeyNiX: u mnie tez sie zapowiada okres piwniczenia, ale tak bardziej z wyboru. moze zle to zabrzmi ale posiadam spore social skillsy i z wygladu takie 6/7 /10, czyli potencjal na normika jest, ale tlumie je w sobie, coraz czesciej siedze cicho, zamykam sie w sobie, draznia mnie ludzie, nawet bliscy i mam takie parcie na poszerzanie swojej wiedzy i inteligencji :v


@koearn_wannabe: nie ty jeden, różowe ciagle
  • Odpowiedz
@koearn_wannabe: szczerze? mieszkam w Niemczech i odliczam tylko czas do każdego możliwego zjazdu na ojczyznę aby zobaczyć się z dzieckiem. staram się jak najszybciej przeżyć czas pomiędzy zjazdami, więc mi to na rękę nawet. gdyby nie wspaniali ludzie, których poznałem to bym spał chyba ciągle po pracy.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: to piona, atencja jakas tam byla, ale ja tworzylem swoja aparycje taka niesympatyczna, ci co mnie znali od dawna wiedzieli jaki jestem, a wszyscy wokol mieli mnie za gbura, zlosliwca itp. i w sumie slusznie, bo tym do pewnego czasu pompowalem swoje ego, z czego teraz sie smieje przez lzy :v
  • Odpowiedz
@koearn_wannabe: no ze w weekend śpię sobie albo chociaż leżę po 10h a przez wszystko czasu nic nie robię, ogarniam wysiłek do minimum żeby później w tygodniu spać mniej i mieć sile na prace
  • Odpowiedz