Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebuję porady, nie wiem dlaczego, ale nagle poczułem ochotę na pogranie w multi jakiegoś cod'a, którego jeszcze nie ogrywałem. Jestem wielkim fanem CoD1,2,4, grałem też w BO, MW2. Zastanawiałem się nad MW Remastered ale po przeczytaniu recenzji chyba się wstrzymam. Co polecacie?

Może coś z tej dwójki: Call of Duty: Infinite Warfare i Call of Duty: Advanced Warfare bo widzę je w dobrych cenach na muve. Znajdę gdzieś jeszcze ludzi na multi? Czy totalnie odradzacie?

#callofduty #cod #gry #multiplayer
  • 6
@Mr_Lewy: z takich staroszkolnych to cod world war 2 jest chyba w niskiej cenie, a graczy na pewno ma. Pozostałe są futurystyczne i mają bieganie po ścianach, podwójne skoki itp chyba że bo3, ale to najdroższa opcja
Ale widzę, że BO3 ma słabe recenzje, jedne z najgorszych o ile nie najgorsze z CODów 2014+

Nigdy niestety nie mogłem się przekonać do BFa. Może to kwestia tego, że całe dzieciństwo grałem w CODa i ten tryb gry bardziej mi się wrył do głowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Lewy: te nowsze poza BO IV powoli przymierają,a zagrasz tylko w tdm. W bo3 ludzie grają ale głównie w zombie. WWII powoli traci graczy.

Pozostaje ci seria MW lub BOII ale ten drugi miał ostatnio falę oszustów. MW 2 i 3 nie działają idealnie,a MW1 ma najwięcej serwerów po wgraniu moda cod4x. Zobacz na gametracker.

@JEST-SUPER: w niskiej cenie ale ciekawych serwerów już nie ma.