Wpis z mikrobloga

@wiera87 Przy wyborze rowerka przede wszystkim kierować się warto kołem zamachowym, im cięższe tym lepsze.
Pracuję w Decathlonie, akurat na dziale Fitnessu (marka Domyos wchodzi w skład tego działu) i zazwyczaj polecam rowerki z kołem zamachowym powyżej 6kg, bo są bardzo stabilne, jest odpowiednia płynność ruchu.
Ten rowerek akurat łapie się w klasę sprzętów do częstego, bardziej intensywnego treningu. Jeżeli Ci zależy na tym, to jak najbardziej spełni Twoje oczekiwania.
@wiera87:

spox. Wieszak za 1.5k. Bogactwo część główna ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko czy wytrzyma te pół roku?


na sprzęty marki domyos mamy rzadko reklamacje. Moze co najwyzej pod koniec gwarancji, ale to rownież rzadko. Co do serwisowania, nie ma problemu z cześciami zamiennymi, Decathlon ma serwis który dojeżdża do klienta, ważne, by zgłosić usterkę do najbliższego Decathlonu względem Twojego zamieszknia
@wiera87 Mam ten model od ponad roku, nie mogę złego słowa powiedzieć, jedynie paski od pedałów przez to, że plastikowe to jak mocniej zaciągniesz mogą wbijać Ci w gołą stopę
@Barcjanin: Może rowerem z deca na jakiegoś dałnhilowego traka bym się nie wybrał ale do jazdy amatorskiej jak najbardziej polecam. W cenie jakiegoś low speca czy Cannondale masz btwina na porządnym osprzęcie Shimano albo sram. Nie wiem jak w Polsce ale tu gdzie mieszkam decathlon oferuje dożywotnią gwarancję na ramę o czym możesz pomarzyć kupując markowy rower w tym samym przedziale cenowym dajmy na to 1000€.
@geckos to zależy czego potrzebujesz :) co do promocji, teraz mamy zmianę kolekcji i jest dużo końców serii z obniżoną ceną, na dziale domyos np praktycznie 50%kolekcji ilościowo jest obniżone :)