Wpis z mikrobloga

#zalesie #wykop Coraz bardziej ten portal rozczarowuje.
JUz nie chodzi o dzialania #moderacjacontent raczej o to ze powoli przejmuja tutaj glos roczniki 2005 chyba.
Szkoda bo znaleziska jakie wchodza to przede wszystkim jakies afery z dupy, kontent spada na ryj.
No ale....
danielmagical (6056) patostreamy (3192) czolowka popularnych tagow.
trzeba chyba pakowac wrotki.
Doprowadze jednak do konca co obiecalem, czyli ama z apetorem i podam podsumowanie mojego festiwalu w czerwcu.
Myslalem, ze mirki z #emigracja czy #norwegia wykaza jakiekolwiek wsparcie dla projektu festiwalu, chociaz przez wykopanie tematu, ale tez na #pomoc nie ma co liczyc.
Szkoda, bo mimo pomocy @m__b wpis sponsorowany nie przyniosl tez zadnego efektu.

No troche #boldupy ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo.
  • 16
@worldmaster: Samych żeglarzy nie ma dużo, nie o żeglarzy chodzi.
Trochę faktycznie, wyszło jak żebroprotest.
Bibka nie jest tylko dla osób, które pływają, wiesz inicjatywa jest zgoła inna, przede wszystkim pokażemy, że da się zrobić coś od siebie. W dodatku impreza jest zorganizowana przez nas, emigrantów, dla wszystkich, którzy przyjdą, za darmo.
Trochę taki PR dla polonii.
Nie liczę na wpłaty, chociaż jeśli ktoś się zdecyduje, to będzie wspaniale.
Chciałbym przede
@PMV_Norway: Staram się zrozumieć Twój tok rozumowania. Ale znów - siedzisz w Norwegii, gdzie się zarabia duuuużo lepiej niż w PL. Na wykopie pewnie duża większość to zarobki w okolicach średniej krajowej.
Jachty to raczej klasa wyższa czyli rozumiesz jak to wygląda? :)
Przypomina mi się sytuacja z akcją Anny Lewandowskiej (zony tego Lewandowskiego), której koleżanka ciężko zachorowała. Wyższe sfery, zarobki Lewego nieosiągalne dla zwykłego Kowalskiego a ona prosiła zwykłych ludzi
@PMV_Norway: A co do popularności wskazanych przez Ciebie tagów, zgadzam się w 100%. Wykop to taka anonimowa odskocznia gdzie duża czesc uzytkowników ceni ten portal za mozliwosc udzielania sie w grupach równie porytych ludzi ;) Na fejsie pod swoim imieniem i nazwiskiem juz raczej takie numery nie przejdą.
@worldmaster: Wiesz, trochę też rozumiem Twój punkt widzenia.
ALe trochę porównanie nie pasuje, dlaczego, ano chociażby dlatego, że całą pracę jaką wykonujemy, wykonujemy za darmo.
Dlatego, że dopłacamy do interesu, ale przecież nie o to chodzi.
Zapewne przeczytałeś wpis, robimy z żoną to dlatego, że sprawa nam to przyjemność, poznajemy całą masę fantastycznych ludzi.
Organizacja festiwalu to w ogóle coś więcej. Bo sam osobiście będe miał z tego satysfakcję, ale muszę
Skoro wspiera się patoli, dlaczego nie wesprzeć kultury?


@PMV_Norway: Kulturę najczęściej wspiera się anonimowo. Przeciętny wykopek się jara wpłacając na jakiegoś patostreamera nie żeby mu pomóc ale żeby zobaczyć na jakimś tam pasku "Wykopek xyz wpłacił 5zł" i do tego "top 5 wpłacających: Wykopek xyz". Czyli takie zaspokojenie prózności. Technicznie rzecz biorąc, nie wiem czy oferujesz zaspokojenie prózności typowego wykopka który chciałby widzieć swojego nicka gdzieś tam :)
Tu się dobrze
A no czyli ni eczytałeś, bo jeśli już mowa o wpłatach


@PMV_Norway: No własnie, sugerowałem się tym wpisem: http://www.wykop.pl/ramka/4732631/kazda-forma-pomocy-jest-wazna-wierze-ze-i-nam-sie-uda/

Napisałeś że biorąc coś tam dajecie. Ale nie wybrzmiało w tekście co i wykopkom jak widzisz nie chciało już się przekopywać przez kolejne linki.
Podany jest od razu link do wrzutki gdzie wali w oczy od razu "wpłać". A sam wiesz że wykopki już mają od jakiegos czasu dosc znalezisk dot. chorych
@worldmaster: Powiem, że jesteś takim chyba mamutem, co to powoli giną.
Bo całkiem dobrze się dyskutuje.
Cóż impreza ma charakter międzynarodowy, z naciskiem na polskę i polonię.
Dlaczego taka nazwa, ano jak chwyci impreza, to marka sama w sobie będzie rozpoznawalna.
Dodatkowo nie jest to impreza z jachtami, które będą tylko tłem.
Właśnie kończę pismo do oddziału SAR by zaprosić ich na festiwal, celem pokazów ratownictwa morskiego.
W planie jest impreza
@PMV_Norway: A dziękuję :) Wzajemnie :)

Ze szczegółów jeszcze, zerknałem jak anonimowy mirek może szybko sprawdzić zakładkę "podziękowania" (zeby zaspokoić swą próżność albo pokazac znajomym że coś gdzieś wpłaca) :D
Z tego co widzę to "podziękowania" nie są stałym elementem strony (jako zakładka) tylko jako post w niusach :) To oczywiście miłe, ale jak wyżej pisałem - nooo nie jestem pewny czy tym połechcesz ego uzytkowników tego czy innych portali i
@PMV_Norway: Rozumiem frustrację, wkładasz w to sporo serca, zapału i na pewno innych zasobów, z drugiej strony jeśli chodzi o wsparcie na wykopie to trudno jest coś wykopać z tagiem #norwegia (czy też #zeglarstwo #szanty itp) bo znaleziska z obserwowanymi tagami w powiadomienia nie trafiają (przynajmniej mi), jeśli chcesz większego zasięgu swojego znaleziska warto wrzucać na mirko wpis z linkiem do tematu i odpowiednimi tagami, tak aby każdy zainteresowany mógł się
@PMV_Norway: zanim dodasz znalezisko, zbierz kilka osób do wykopania, a przede wszystkim zmień treść tej odezwy, bo jej początek brzmi mało optymistycznie, w każdym razie inaczej do tego bym się zabrał, może youtube skoro to zespoły, próbował wykopać nagranie i dodał na koniec krótką informację o zrzutce na festiwal,
poszukałbym sponsorów branżowych i poszukał jakiś zysków dla nich,