Wpis z mikrobloga

Witam po powrocie z banicji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwny był to stan, brak możliwości sypnięcia plusikiem, w apce wykopowej przymusowe wylogowanie. No cóż, i tak się wraca ;)

Moderacja w zbożowym amoku zbanowała mnie za wpis (picrel) odwołujący się do poprzedniego, w którym śmieszkowałem o potrzebie afery wieńczącej wspaniały rok 2018. Uznała ten wpis za spam i za flood (!). Ja się grzecznie pytam, czy moderacja zna definicję spamu i flooda. Odnoszę wrażanie, że nie. Odwołanie nic nie dało, zostało uznane za nieprawidłowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dopiero na następny dzień w panelu pojawiło się zgłoszenie wykopaliska z szacunkami GUSu za rok 2018 jako spam. Przypomnę tylko, że sam Michał pisał, że nie ma nic do wykopalisk ze zbożem. Admin swoje moderacja swoje ¯\_(ツ)_/¯ Może gdybym był użytkownikiem nabijającym portalowi wyświetlania albo sławnym elektrykiem zostałbym potraktowany ulgowo.
Nasuwa się chęć skomentowania tego działania memem z klanowym Maciusiem, ale wówczas byłaby to obraza dla odtwórcy roli, Piotra.

Wszystkiego dobrego w nowym roku, a moderacji życzę więcej przemyślanych i sensownych decyzji.

#moderacjacontent #wykop #banujo #afera
JezelyPanPozwoly - Witam po powrocie z banicji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwny był to stan, brak m...

źródło: comment_es37y0TN8FUpuyAKwX7Qf6XuFtuAI6PQ.jpg

Pobierz
  • 1