Wpis z mikrobloga

@AntemuralePrzegrywitatis: ehhh, znałem kiedyś taką do której pisałem kilometrowe wiadomości i ona była mądra i ogarnięta. Odpisywała także długim wywodem nie pomijając ani jednego zdania napisanego przeze mnie. Szkoda, ale niestety nie ta liga dla niej byłem. W #!$%@? wykształcona i dla niej dobry by był jakiś lekarz czy prawnik czy tam inny prezes, a nie taki fizol budowlany jak ja xd A teraz pajacuje na badoo i muszę kombinować co
p0lki są ułomne, ograniczone, jak napiszesz dłuższą wiadomość, wielowątkową, albo kilka krótkich pod rząd to ich procesor nie ogarnia, odpisują tylko na to ostatnie i trzeba się powtarzać

@AntemuralePrzegrywitatis: ogólnie jest to strasznie irytujące i nie mogę pojąć dlaczego one tak mają. Żeby nie bylo to znam facetów co też gubią wątek, ale tak 8/10 przypadków to właśnie laski. Napiszesz 3 pytania w jednej wiadomości na szybko bo coś potrzebujesz, i
@SpokojnyPan: Panowie, rozwiązanie jest proste. Wy piszecie z jedną i tylko na niej skupiacie uwagę, a ona w tym czasie pisze z trzema lub więcej. Może też niekoniecznie jest Wami zainteresowana, dlatego nie przykłada się do rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może też niekoniecznie jest Wami zainteresowana, dlatego nie przykłada się do rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ciasteczkowapotworzyca: biorę to pod uwage, dlatego ignoruję takie. Ale mam na mysli tutaj też zwykłe koleżanki, które są tylko koleżankami i nie piszę z nimi w celu "związkowym" a najzwyczajniej w świecie coś załatwić/ustalić... Albo w pracy też trafiłem kiedyś na taką, że trzeba było pisać jak do debila po jednym