Wpis z mikrobloga

#gothic
Rzeczy które zawsze mi się wydawały nieścisłościami fabularnymi w gothicu:

1.Leżałeś kilka tygodni pod skałami bez wody i nieprzytomny, najprawdopodobniej w chłodzie ale twoje ciało podtrzymało funkcje życiowe, tylko zapomniałeś otwierania zamków i walki mieczem.
2. Lee w drugim rozdziale: Co prawda Hagen mnie uniewinnia i moge sie stąd zwinąć, ale nie zostawie moich ludzi.
Lee w piątym rozdziale: c--j jade na Irdorath xD
3. Nie ywdaje wam się, że to troche naiwne że Hagen daje skazańcowi z kolonii górniczej jeden z najwazniejszych artefaktów za to że przyniósł mu dowody od Garonda?
4. Jeżeli Khorinis dopiero od niedawna stoczyło się przez wojne z orkami, czemu domy w dzielnicy portowej wyglądają jkby od dekad żyła tam biedota?
5. Podajcie mi jeden racjonalny powód dla którego od razu nie uderzył na orkowe oblężenie zamku w górniczej dolinie.
6. Pyrokar w czwartym rozdziale: dobrze wiem że w podziemiach klasztoru jest dużo ważnych dla ciebie informacji, no ale c--j nie powiem ci o tym, idź się dowiedz tego od smoków, może ci też powiedzą.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wizard3: Hagen czekał na jakiś raport od Garonda, bo nie wiedział, co dzieje się w GD. Poza tym ktoś musiał zostać w mieście i pilnować, żeby ruda z Doliny została bezpiecznie załadowana na statek i wysłana na kontynent. Złodziei w Khorinis przecież nie brakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopiero, gdy okazało się, że złoża rudy i tak się wyczerpały, smoki zostały pokonane, a Garond potrzebował pomocy,
  • Odpowiedz