Wpis z mikrobloga

Byłem z kolegą na SORze i powiedzcie mi czy to jest normalne, że ludzie ze złamaniami, zwichnięciami i innymi urazami czekają po 5-6 godzin a więźniowie wchodzą bez kolejki? #!$%@?łem się ostro. Kumpel chusteczki gryzie z bólu czekając piątą godzinę na przyjęcie a tutaj wchodzi sobie uśmiechnięty cwaniaczek z pierdla w eskorcie pionka z SW i lekarz który normalnie wyczytuje po nazwiskach bierze go od ręki. Nosz ja #!$%@?ę! Odpad społeczny w tym kraju ma się lepiej jak uczciwy człowiek, który płaci na to wszystko. #zalesie #boldupy #polska #ratownictwo #sluzbazdrowia #chlewobsranygownem
  • 10
@plonace_kalosze: No właśnie wszytko tak na luzaku było. Śmieszkowali sobie, poszedł na rentgen wrócił i żadnego gipsowania ani niczego. Jakby sobie #!$%@? na wycieczkę przyszli. Żadnych kajdanek ani środków ostrożności. Ot, gość w dresiku w towarzystwie mundurowego z SW, który go prowadził.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R_P_R: wszystko (zazwyczaj) zależy od stanu zagrożenia życia. Źle że nie zabezpieczyli Cię przeciwbólowo - jednakże więzień mógł np połknąć coś ostrego co może bezpośrednio zagrażać jego życiu. Złamane kończyny rzadziej.