Wpis z mikrobloga

Nauczycielom się strajkowania zachciało.
Umarzyli sobie podwyżki o 1 000(słownie: TYSIONC CEBULIONUFF) pensji podstawowej, "bo tag".
ZNP na swoim funpagu dał grafikę pokazującą, że rzekoma pensja nauczyciela to 1700.
Tylko zapomnieli powiedzieć, że to pensja na łapsko dla newbie który dostał I raz pracę i przysługują im 16-ki(tak #!$%@?, szesnaście pensji).

No ci to #!$%@? najciężej pracujący przodownicy pracy.

Praca od poniedziałku do piątku, 3 miesiące wolnego, książka gdzie masz jak dla debila wytłumaczone co masz z bachorami robić lekcja po lekcji, jeszcze chlejesz sobie kawkę w pracy i #!$%@? po całości, na dodatek się na Pane Boge/Mame Natur/Lose ducha winnych gówniarzach wyżywasz.

Jakby czegoś pożytecznego uczyli, ale nie #!$%@?-90% gówna które wciskają do łba na wyrywki, na nic nikomu nigdy się nie przydało.
Studia pokazały mi że całe 12 lat życia szkolnego było zmarnowane przez te #!$%@? gestapowskie, a teraz jeszcze nauczycielom za mało hajsu?

Jak będą strajkować, dajcie mnie do ochotniczej prewencji, błagam.
Już ja im #!$%@? dam strajk #nauczyciele #szkola #policja #pieniadze
Vinci798 - Nauczycielom się strajkowania zachciało.
Umarzyli sobie podwyżki o 1 000(s...

źródło: comment_kH4reglR1EZuv7wZfOCXTkrxWSHjEvR5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Vinci798: nauczyciele to rak na zdrowym organizmie społecznym, karta nauczyciela była może i dobra, gdy rodziły się dzieci, a nauczycieli było mało - teraz jest odwrotnie, ale jak to w naszym biednym kraju jest, raz nadanego prawa nie idzie ruszyć - PIS zresztą ciągle mówi, że będzie budował szkoły xD (na #!$%@?, ja się pytam?), więc i praca dla tych nierobów w wymiarze 10h/tydzień się pewnie znajdzie xD.
  • Odpowiedz
@Vinci798: a weź #!$%@? powiedz coś takiemu XD
w rodzinie mam nauczycielkę spytałem dlaczego nauczyciele chcą podwyżek skoro to taka banalna i przyjemna praca
"BO JUŻ NIEDŁUGO TO NIE BĘDZIE MIAŁ KTO DZIECI UCZYĆ" i zaczęło się jakieś #!$%@? od rzeczy, jak im mało to niech idą na kasę do biedry, tam 3k na wejście podobno, nigdy nie jest za późno żeby się przebranżowić ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Vinci798 ojezu, skąd ja to znam xD W całym swoim życiu poznałam jednego nauczyciela "z powołania", który naprawdę lubił swoją pracę, ale i tak potem wyszło szydło z worka. Pod koniec roku z nim rozmawiałam, zaczął mnie cisnąć, że się nie dostanę na studia, nikt nie będzie chciał mnie przyjąć xD Do tego argument, że zarabia miesięcznie coś koło 2 tysięcy złotych, już nie pamiętam dokładnej kwoty, ale oscylowała w tym
  • Odpowiedz
@Vinci798: nauczyciele nie decydują czego uczą. Mają od tego podstawy programowe, których MUSZĄ się trzymać...i skąd Ci się te 16-ki i 3 miesiące wolnego wzięły?
@harpiowata: ja też jeżdzę na takie wakacje, po prostu odkładam hajsy. Rozumiem, że to problem? ;D
@Zakonnik_z_Notre_Dame: podczas przerw nauczyciele mają dyżury raczej ;) poza tym serio, o przerwy się będziesz czepiał? A do toalety to kiedy mają iść?
  • Odpowiedz
@Vinci798: gówno prawda, sprawdzanie kartkówek, sprawdzianów, czegokolwiek, robisz w wolnym czasie, przygotowywanie lekcji, sporządzanie planu nauczania, przygotowywanie zajęć poza lekcyjnych, jakiś wieczór kolęd, wierszy itp też wszystko ogarniasz w wolnym czasie, i do tego użeranie się z pokoleniem dej mi i madkami.
Współczuje nauczycielom bo wiem ile moja matka siedzi w domu i ogarnia to wszystko godzinami, ja bym miał kompletnie #!$%@? w tych roszczeniowych smarkaczy i ich #!$%@? rodziców.
  • Odpowiedz
@Vinci798: ty jestes jakis uposledzony? serio pytam. tak 3 miechy wolnego tak tak takie dzieci jak ty tylko tak mowia, praca z dziecmi tez jest ciezka i max nauczyciel ma 1,5 miecha wowlnego w roku. pozatym to ze do bieda szkoly chodziles gdzie 0 poedagogicznego podejsscia nauczyciele nie mieli to twoj problem i poczesci samorzadu, ktory nie potrafi przygotowac takich ludzi do bycia nauczycielem, tak apropo min 3500 netto dla
  • Odpowiedz