Wpis z mikrobloga

Czesc, jestem nerdem (nerdzycą?) i chce sobie kupić TV (pod #netflix) oraz #konsola (pod overcooked, żebym mogła czuć sie jak w kuchni leżąc na łóżku, i inne twarzyskie gry). Ale mam pokój 2.3m x 5m i będę go miała (tv, konsole) na tej mniejszej szerokości.
Pan w sklepie doradzał max 55 cali na taką odległość (bravia af8) i ps 4 pro.
Ma to sens?
Nigdy nie miałam konsoli ani tv.

#pytanie #pytaniedoeksperta #telewizory #nerd #gry
nbzp - Czesc, jestem nerdem (nerdzycą?) i chce sobie kupić TV (pod #netflix) oraz #ko...

źródło: comment_dUs2BR0VXHagdu1ivbpVIJD99k6VyF9q.jpg

Pobierz
  • 13
@nbzp Nie wiem, ja mam przykre doświadczenia z serwisem Sony i za #!$%@? już nic od nich nie kupię. Wziąłbym tego nowego OLEDa od LG. W pytę jest.
Nigdy nie sluchaj Pana w sklepie.


@franaa: zależy od "pana w sklepie". Jak przychodzi marketer i #!$%@? marketingową gadkę to nie. Ale są też pracownicy z dłuższym stażem którzy poradzą prawidłowo. Mi gość w media powiedział, ze hdr w tańszych tv to i tak pic na wodę i prawdziwy to jest w amoledzie za 8k, więc dla takiego za 2k to nie ma co na to patrzeć nawet. Dodatkowo tv który
@Naxster: Chce 4k bardzo. I tak chce się zamknac w 10k wiec 500 stowek bez roznicy. Docelowo chce grac na konsoli tylko. Nie widze za specjalnie różnicy między ps4 a xbox x
Nie widze za specjalnie różnicy między ps4 a xbox x


@nbzp: ps4 ma exclusivy (a są NAPRAWDĘ dobre) za to xbox one x zapewnia natywne 4k (renderuje w takiej rozdzielczości zamiast powiększać) i ma np ea access czy jakiś program microsoftu z grami. Taka jest zasadniczo różnica miedzy nimi. No i pady różne.