Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej Mirko przypuśćmy, że dowiadujecie się, że wasz partner/ka jest biseksualny/a i miał kontakt seksualny z tą samą płcią/umawiał się z tą samą płcią.
Czy uważacie, że to byłoby w porządku? Mielibyście jakieś obawy? Ankieta pls bo muszę podjąć pewną decyzję
R- Różowa
N- Niebieski
#gownowpis #pytanie #ankieta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #teczowepaski #lgbt #zwiazki #pytaniedoeskperta #biseksualizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ej Mirko przypuśćmy, że dowiadujeci...

źródło: comment_k1Sey3XqcqLmJ8Nv7immgVcss9Wgj2IH.jpg

Pobierz

Czy akceptujesz

  • R- W porządku 20.6% (44)
  • R- Miałabym obawy 3.7% (8)
  • R- Nie zaakceptowałabym tego 10.7% (23)
  • R- Nie wiem 2.8% (6)
  • N- W porządku 36.9% (79)
  • N- Miałbym obawy 12.1% (26)
  • N- Nie zaakceptowałbym tego 9.3% (20)
  • N- Nie wiem 3.7% (8)

Oddanych głosów: 214

  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania Mam wrażenie, że kobiety jednak mniej akceptują biseksualizm u swoich partnerów. Z drugiej strony, może się okazać, że problem cię nie dotyczy, bo do kobiet nigdy nie wrócisz. Jeśli jednak byś chciał, to tak naprawdę loteria - bo może ci się równie dobrze trafić taka, która się ucieszy, że masz większe doświadczenie i nie reagujesz na niektóre propozycje alergicznie, jak większość facetów :P
@AnonimoweMirkoWyznania o kurczę, takiej odpowiedzi bym się nie spodziewała. Powiem tak - jesteś młody i dopiero odkrywasz, przecież masz prawo, prawda? Nikogo nie krzywdzisz tym, że chcesz spróbować inaczej niż większość. I tak naprawdę, skoro jesteś otwarty na doświadczenia z facetami - czy kiedyś tam chciałbyś mieć partnerkę, która jest do tego negatywnie nastawiona? Przecież to część Ciebie - chciałbyś spędzić życie z osobą, która będzie mieć coś przeciwko temu kim jesteś?
OP: @poprostuzyj: Jejku, dzięki ci bardzo ()
Przez ostatni czas się troszkę zaniedbałem, więc jako postanowienie noworoczne się jednak biorę za siebie. Często odinstalowywałem aplikacje do randek, ale teraz mam kontakt z naprawdę spoko gościem (przynajmniej patrząc po wiadomościach), mieszka 60m ode mnie i jejku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nie wiem, chyba trochę jeszcze będę brzydkim kaczątkiem, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadajesz niewłaściwe pytania - powinieneś zadać pytanie czy twój przyszły partner/ka będzie akceptował/a Twoje skoki na bok gdy będziesz w związku. I to już bez znaczenia czy będziesz chodził na #!$%@?, czy na ciotki. A będziesz, bo jako osoba biseksualna zawsze będziesz nieusatysfakcjonowany z istniejącego związku z kobietą/mężczyzną.