Wpis z mikrobloga

Mam do kupienia używane PS4 Slim 1 TB za 800 zloty, jadę jutro obejrzec ja na żywo. I zastanawiam się czy brać ta używana czy może lepiej dołożyć i kupic na raty nowa za 1550 + Spiderman. Wiem że cena nowej to też sporo ale jakoś na samym necie nie widzę też nic ciekawego :/ #ps4
  • 11
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: nie oplaca sie uzywki za tyle.

https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-schwarz-Spiderman-Bundle/dp/B07HHPX4N1/ref=mp_s_a_1_4?ie=UTF8&qid=1546637574&sr=8-4π=ACSX236SY340FMwebpQL65&keywords=playstation%2B4&dpPl=1&dpID=41Z5EmQqiQL&ref=plSrch&th=1&psc=1

Zobacz na amazonie, pada sprzedasz za 150 i wyjdzie ok 1200 (przejdz przez koszyk i zobacz ile z wysylka wyjdzie do polski). Gwarancja w amazonie jest bezproblemowa jesli sprzedaje sam amazon.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WojowniczyKamil: Patrząc na ceny ostatnich ps4 w promocjach (800zl nawet za slim 500GB). To ja bym się wstrzymał lub po prostu kupił nową, według mnie używka i to już po dwóch użytkownikach nie jest warta zachodu.
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil po tyle chodzę używki. Ale 1500 za slima to przesada. Po 899 były przed świętami. Teraz sklepy świecą pustakami bo Janusze wszystko wykupili. Dodatkowo kontenerowiec z dostawą na Polskę podobno gdzieś stoi w okolicach Turcji. Tak czy siak . Następne obniżki cen konsol będą w okolicach kwietnia maja na komunię. Wiec ciało liczyć na spadek cen.
  • Odpowiedz
  • 0
@micha3l no niestety wiem że takie były ceny przed świętami no ale nie skorzystałem wtedy więc... Też nie chce mi się czekać na 4/5 miesięcy na jakieś większe obniżki. Więc chyba nie mam innego wyboru. Na allegro znalazłem nowy z gwarancją za 1200 więc chyba tego wezmę
  • Odpowiedz