Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski
Powiedzcie, co jest przyjemnego w lizaniu cipki? Zawsze mnie to zastanawiało czy faceci robią to bo trzeba czy rzeczywiście im się to podoba XD
PRECYZUJĄC: pytam się o Wasza opinie, moja cipka była już wylizana, wiec nie interesuje mine czy jest to przyjemne, wiec darujcie sobie odpowiedzi JAK KTOŚ CIĘ WYLIŻE TO ZROZUMIESZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #mowciejakjest
  • 131
@pinkbunny sprawia ci przyjemność robienie loda? Jak tak, to powinnaś rozumieć. Wpisy mówią same za siebie. A/ta intymność zbliża i podnieca b/my faceci jestesmy wspaniali i chcemy zrobić kobiecie dobrze c/robienie kobiecie dobrze językiem daje facetowi satysfakcje. D/dla mnie to obowiązkowa część gry
W seksie trzeba się zadowalac, jak sie sa. Im więcej granic przekroczonych tym lepiej
@RoastieRoast: Nic to nie zmienia. Gdyby tak skryty guziczek dawany do klikania przy szczególnych okolicznościach nie dawał tyle zabawy, nas, facetów, by to nie bawiło. Jeśli kobieta tego nie łapie, to albo ktoś robi coś źle albo coś nie działa.
@RoastieRoast: a ile Ty masz? Bo kolejny raz już udowadniasz, ze czytać nie potrafisz. To, ze liże się komuś cipke/ robi loda, bo chce się drugiej osobie sprawić przyjemność to oczywiste. Ale sama czynność (pod względem ‚technicznym’) może nie należeć dla jakiejś osoby do najprzyjemniejszych na świecie, co potwierdził np. @DanielAquarius. I o to właśnie pytam. Doczytuj, a nie bezsensownie atakuj błędnymi wnioskami ( ͡° ͜ʖ ͡°