Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski
Powiedzcie, co jest przyjemnego w lizaniu cipki? Zawsze mnie to zastanawiało czy faceci robią to bo trzeba czy rzeczywiście im się to podoba XD
PRECYZUJĄC: pytam się o Wasza opinie, moja cipka była już wylizana, wiec nie interesuje mine czy jest to przyjemne, wiec darujcie sobie odpowiedzi JAK KTOŚ CIĘ WYLIŻE TO ZROZUMIESZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #mowciejakjest
  • 131
  • Odpowiedz
@pinkbunny: wygolona, zadbana cipka to coś, w co uwielbiam włożyć język ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam wygląd cipki, uwielbiam zapach cipki, uwielbiam smak cipki, uwielbiam reakcje partnerki podczas lizania i to, jak jej uda zaciskają się w okół mojej głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pieszczenie jej na różne sposoby, ssanie warg sromowych, penetracja językiem jednocześnie pieszcząc delikatnie łechtaczkę palcem... jak dobrze to robisz to orgazm u kobiety to mało powiedziane, z niej się dosłownie leje ( ͡ ͜ʖ ͡)

inna kwestia że po lizaniu cipki zazwyczaj
  • Odpowiedz
wygolona, zadbana cipka to coś, w co uwielbiam włożyć język ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam wygląd cipki, uwielbiam zapach cipki, uwielbiam smak cipki, uwielbiam reakcje partnerki podczas lizania i to, jak jej uda zaciskają się w okół mojej głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pieszczenie jej na różne sposoby, ssanie warg sromowych, penetracja językiem jednocześnie pieszcząc delikatnie łechtaczkę palcem... jak dobrze to robisz to orgazm u kobiety to mało powiedziane, z niej się dosłownie leje ( ͡ ͜ʖ ͡)

inna kwestia że po lizaniu cipki zazwyczaj panna nie chce się całować, niebiescy, też tak macie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Viarus_:

Rozumiem doskonale byku. Ja od wygolonych wole jednak takie puchate, jak dupa lisa. Uwielbiam wkladac tam duzy palec od stopki i rozsmarowywac rope z mojego wrastajacego paznokietka. Potem czekam az sie wchlonie, zeby pusia mojej towarzyszki zycia nabrala takiego zapachu algi morskiej. Prawdziwy wyjadac cipek doskonale zrozumie, o co mi chodzi. Nastepnym krokiem jest wkladanie sobie ogorka do gardla, zeby wyciagnac troche sliny i posmarowac nia pupe mojej lubej. Wkladam tam jeden paluszek,
  • Odpowiedz
@makijazystkaKaczynskiego:

Ja od wygolonych wole jednak takie puchate, jak dupa lisa. Uwielbiam wkladac tam duzy palec od stopki i rozsmarowywac rope z mojego wrastajacego paznokietka. Potem czekam az sie wchlonie, zeby pusia mojej towarzyszki zycia nabrala takiego zapachu algi morskiej. Prawdziwy wyjadac cipek doskonale zrozumie, o co mi chodzi. Nastepnym krokiem jest wkladanie sobie ogorka do gardla, zeby wyciagnac troche sliny i posmarowac nia pupe mojej lubej. Wkladam tam jeden
  • Odpowiedz
@pinkbunny: Bo miło jest sprawiać przyjemność drugiej osobie, poza tym to takie szerokie pole do popis bo można to roić na dużo sposobów i wywoływać różne efekty.

A co do tych wszystkich tekstach o małżach i śledziach to nie wiem bo wybierałem sobie partnerki które potrafią zadbać o higienę.
  • Odpowiedz
@yerbaklesny: napisałam znajomy, a nie facet, z którym uprawiałam seks, to chyba różnica? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyobraź sobie, że można rozmawiać z facetem o seksie, któremu dupy się nie daje
  • Odpowiedz