Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski
Powiedzcie, co jest przyjemnego w lizaniu cipki? Zawsze mnie to zastanawiało czy faceci robią to bo trzeba czy rzeczywiście im się to podoba XD
PRECYZUJĄC: pytam się o Wasza opinie, moja cipka była już wylizana, wiec nie interesuje mine czy jest to przyjemne, wiec darujcie sobie odpowiedzi JAK KTOŚ CIĘ WYLIŻE TO ZROZUMIESZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #mowciejakjest
  • 131
  • Odpowiedz
@pinkbunny: To pytanie to chyba tylko dla plusów i atencji... Jakbyś była bystra, to byś wiedziała, że dokładnie tak samo działa w drugą stronę. Zastanów się czy Ty lubisz robić loda i będziesz mieć odpowiedź odnośnie minetki ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@pinkbunny: Robienie minety to ryzykowna zabawa. Piszę tę historię ku przestrodze wszystkim tym, którzy nie rozgryzają mentosów od razu po włożeniu do ust.

Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różnych miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę.

Zawsze mi się to podobało, ale tym razem z jakiegos powodu jej cipka śmierdziała jak martwy papież, a smakowała jeszcze gorzej. Nie chciałem ją urazić, więc wziąłem mentosa. W trakcie lizania, przez przypadek wepchnąłem go w nią, ale na całe szczęście mam zręczne palce i szybko go wygrzebałem, włożyłem z powrotem do ust i rozgryzłem. Niestety to co znalazło się w moich ustach nie było mentosem. Był to guzek
  • Odpowiedz
Zgaduje że widok dochodzącej kobiety jest szalenie przyjemny. A przynajmniej wiem że robiąc to w drugą stronę to tak to dokładnie działa:P


@typiara_z_wykopa: Przy czym orgazm kobiecy jest trudniejszy do uzyskania, także to jest niesamowicie satysfakcjonujące.
  • Odpowiedz
  • 4
@pinkbunny żeby pannie było fajnie. Jak jest fajnie, to jest szansa na powtórkę. I bardziej się nakręci, będzie chętna na inne rzeczy? Bardziej wilgotna.

Czysta i zdrowa u wielu dziewczyn ślicznie pachnie.

Orgazm łechtaczkowy prościej wywołać niż pochwowy. Panna po orgazmie jest milsza przez parę dni, nawet jedzenie potrafi sama z siebie zrobić i nie marudzi jak ktoś gra. Same zalety.
  • Odpowiedz
@pinkbunny ja bardzo lubię lizać i to jest cholernie seksowne i przyjemne dla mnie :D lubię złapać kobietę za nogi i je rozchylic, może to jakaś mała szczypta dominacji ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz