Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski
Powiedzcie, co jest przyjemnego w lizaniu cipki? Zawsze mnie to zastanawiało czy faceci robią to bo trzeba czy rzeczywiście im się to podoba XD
PRECYZUJĄC: pytam się o Wasza opinie, moja cipka była już wylizana, wiec nie interesuje mine czy jest to przyjemne, wiec darujcie sobie odpowiedzi JAK KTOŚ CIĘ WYLIŻE TO ZROZUMIESZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #mowciejakjest
  • 131
  • Odpowiedz
@pinkbunny: w sumie sama czynność hmm ani, lubie ani nie lubię.

mnie cieszy i sprawia przyjemność, jak widzę/słyszę efekty swoich działań i przyjemność partnerki ʕʔ
  • Odpowiedz
@pinkbunny: hej, no właśnie ciekawa sprawa, dla mnie jest to zwyczajnie podniecające, co ciekawe z ostatnią partnerką miałem tak, że ona woli w każdy inny sposób tylko nie taki, o wiele bardziej woli jak używam palców jednocześnie całując się z nią i ona często mówiła, żebym nie robił jej językiem, bo może nieładnie pachnieć itd (oczywiście tak nie było) i później jak pytałem to mówiła, że właśnie tak nie odczuwa przyjemności
  • Odpowiedz
@pinkbunny: Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy, więc może już było, ale: dla wielu facetów (dla mnie na pewno), satysfakcja partnerki jest bardzo ważnym składnikiem naszej własnej satysfakcji. Oral wybitnie w tym pomaga. Ponadto - gra wstępna: laska odpowiednio podkręcona przed zasadniczą penetracją to plus pierdyliard do udanego seksu. No i po trzecie - sam się nakręcam, nakręcam partnerkę, a im dłużej to trwa, im później przejdziemy "do rzeczy", tym
  • Odpowiedz
@night_witch95 ładnie to napisałaś i przyznam Ci rację.

Dodam tylko, że kiedyś miałem dziewczynę, którą bardziej kręciła minetka, niż seks. Nie mam myszki i nie wiem jak to działa, ale ona orgazm miała tylko przez zabawy oralne...
  • Odpowiedz
@Revisione @pinkbunny
Lilia - Julian Tuwim

Rozchyliłem stulone płatki i pokazałem jej wstydliwe wnętrze kwiatu.
- Niech pan przestanie.

Jeszcze nie wiedząc, lecz już przeczuwając widocznie, zaśmiałem się nagle
i nagle urwałem...
- Bo?...

Podniecające i sekretne były jej oczy, zmrużone niezdecydowaną
odpowiedzią...

Wtedy rozwarłem szeroko na cztery strony świata białe ciało lilii i
wilgotnymi wargami upieściłem wnętrze...

A gdy podniosłem oczy - ona stała w pąsach, z rozfalowaną piersią i
błyszczącymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chaberr: to akurat normalne a przyczyn ma wiele. Sama w sobie budowa ciała (tak samo jak faceci mają różne rozmiary tak łechtaczka u kobiety to jeden wielki organ wewnątrz ciała. Punkt g tak zwany to dalej łechtaczka która może być dalej lub bliżej od ścianki stąd brak doznań podczas seksu). Ogólnie to tego się trzeba nauczyć. Do tego dochodzą preferencje itp. A seks oralny zawsze będzie bardziej intensywny w odczuciu dla
  • Odpowiedz
@night_witch95 nie zawsze... Są kobiety, które preferują tylko stosunki i wyłącznie wtedy mają orgazm( kolegi żona nie lubi pocałunkow w usta) . Wy różowe nawet w łóżku jesteście skomplikowane...
  • Odpowiedz