Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy

NOWY ROK NOWY JA bla, bla, bla -> rzucam fajki. Można powiedzieć ze pierwszy raz na poważnie od 12 lat. Zakupiłem sobie desmoxan i tutaj pojawia się pytanie, bo podobno od piątego dnia (zgodnie z ulotka) nie można juz zapalić nawet jednego szluga, no OK, ale co w sytuacji kiedy ktoś mnie poczęstuje gdzieś jakimś blancikiem? Zapale i się porzygam? Wolałbym uniknąć takiej sytuacji. Jest jakaś rada na to? Np. Tylko czyste? Proszę żeby wypowiedział się ktoś z DOSWIADCZENIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #pytanie #wykopjointclub
  • 14
@Krosser5566: ma więcej substancji smolistych ale wydaje mi się se chodzi tutaj po prostu o nikotynę która jest w tabletach, szlugu i jooncie. W MJ RACZEJ NIE MA NIKOTYNY ZIOM - ale popraw mnie jeśli się myle, człowiek nie jest wszechwiedzący :P
@kwiato Po desmoxanie tytoń nie smakuje, przy blancie nic ci się nie stanie więc nie ma co panikowac. Jedynie co to może Cię dym czy smak Lolka odrzucać. W sumie to desmoxan #!$%@? daje ale mimo wszystko życzę powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiato: po desmoxanie możesz źle się czuć, osłabiony czy też podobny stan do niskiego poziomu cukru, mogą pojawić się poważniejsze objawy takie jak wymioty, ból głowy itp.

Po blancie nie powinieneś nic poczuć a może tylko delikatne objawy, w końcu do blanta daje się max 0,5 szluga więc będzie mało tytoniu.