Wpis z mikrobloga

Jako, że właśnie uznali mi gwarancję na mój poprzedni telefon (Xiaomi Mi A1) i dostanę zwrot kasy za niego ( ʖ̯) czas się rozejrzeć za czymś nowym.
W związku z tym, chciałam poprosić o poradę, co kupić :) Nie chcę szaleć, więc powiedzmy, że budżet to 800-900 zł.
#kiciochpyta #telefony
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jelonek13: @interpolacja_liniowa: Właśnie trochę się boję Xiaomi... Ten telefon wytrzymał mi ledwie pół roku. Z tego co mi odpisali ze sklepu, to doszło do typowej usterki dla tego modelu.
Może inaczej... ze swojego xiaomi byłam bardzo zadowolona.

@rocky_b: HTC nigdy jeszcze nie miałam. Patrzę tak na niego i zastanawiam się, czy nie ma trochę słabej baterii? :)
  • Odpowiedz
@Talzin w sumie to htc ma wszystko lepsze niż xiaomi, oprócz baterii. Procesor, karta graficzna, jakość wykonania, aparat, wyświetlacz w HTC są dużo lepsze.

Z minusów to jeszcze HTC nie ma złącza minijack, dostajesz w zestawie bardzo dobre słuchawki pod USB typu C. Mi to tak nie przeszkadza, jak nie będą Ci te słuchawki odpowiadać to mozesz kupić bezprzewodowe.
  • Odpowiedz
@guex: Pewnego dnia się sciął i od tego czasu praktycznie nie dało się korzystać. Sklep, w którym kupowałam odpisał, że to typowa usterka w tym modelu. Nie do naprawy.
  • Odpowiedz