Wpis z mikrobloga

@pojke2: uszkodzenia nie powinny mieć miejsca i za to powinna być dopłata ale niepozmywane naczynia? Ja zawsze zmywam po sobie ale nie dziwię się jak ktoś dopłaca po kilkadziesiąt złotych "opłaty za sprzątanie" i zostawia brudne rzeczy - w końcu m.in. za to płaci by ktoś po nim posprzątał. I nie ma to związku z kulturą czy dobrym wychowaniem - po prostu jest to część usługi. W knajpie też zostajesz po
Ja zawsze zmywam po sobie ale nie dziwię się jak ktoś dopłaca po kilkadziesiąt złotych "opłaty za sprzątanie" i zostawia brudne rzeczy - w końcu m.in. za to płaci by ktoś po nim posprzątał. I nie ma to związku z kulturą czy dobrym wychowaniem - po prostu jest to część usługi. W knajpie też zostajesz po kolacji żeby pozmywać po sobie?


@Mithrindil: A ja się jednak trochę dziwię. Kilkadziesiąt złotych za
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pojke2: porobiles zdjecia z chwili przed ich przyjazdem? Masz jakis podpisany protokol szkody? Jak nie, to odpusc sobie, idz po farbe do sklepu i pomaluj, bo kompletnie nic nie ugrasz. Nie masz umowy, nie masz protokolu, masz skan dowodu za ktorego posiadanie mozesz odpowiedziec z art. 297 KK.
Jezeli dalej bedziesz sie upieral przy swojej racji, idz najpierw do prawnika zanim wpakujesz sie w jakas ultra-duza-kupe.

A na nastepny raz dopilnuj
@AvantaR zostawienie zaschniętej patelni w zlewie to trochę chamstwo ale i tak powinieneś umyć wszystkie naczynia nawet jak wyglądają na czyste, cholera wie co w szklankach było