Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl dr: - skończył się seks i ona nie widzi problemu

mamy po 30 lat. jesteśmy ze sobą od 5. przez pierwsze 3 lata bardzo często się kochaliśmy. od 2 lat do zbliżeń dochodzi dosłownie raz na 2 miesiące i to zawsze z mojej inicjatywy. gdybym ja nie chciał to nie byłoby go wcale.
poza tą jedną rzeczą jesteśmy szczęśliwi w każdej sferze i wszystko idzie po naszej myśli. właśnie planujemy ślub i co wieczór z chęcią do tego siadamy. jest wierna i nie daje mi powodów do zazdrości.
chciałbym coś z tym zrobić. staram się rozmawiać o moich niespełnionych potrzebach, nalegam na seksterapeutę, ale narzeczona mówi otwarcie o rutynie - kocha mnie, ale #seks już jej nie kręci jak na początku i właściwie mógłby dla niej nie istnieć. ona uważa że wcale nie robimy tego rzadko lecz normalnie jak na dwoje dorosłych poważnych ludzi i nie widzi w tym problemu. ten temat dołuje mnie każdej nocy i czuję że prowadzi do #depresja. mam tego dość ale tak ją kocham że nigdy jej nie zostawię, już wolałbym nie żyć wcale

wiem że bolecnaboku automatycznie nasuwa się na myśl jak zawsze przy takich tematach na stronie z zabawnymi obrazkami - ale załóż, że tak nie jest i pomyśl o innej przyczynie
nie wiem czy proszę o rade bo każdy związek i sytuacja jest inna i nie oczywista.
może po prostu chciałem się wyżalić bo nie mam z kim o tym pogadać
a może się dowiem czy inni też mają podobnie i choć troche poczuje się lepiej.

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania wygląda to tak jakbyś przestał ja kręcić, zmień coś w sobie, idź do fryzjera, na siłownię, Twoje podejście sugeruje bardzo dużą uległość, popracuj nad tym, bo uległość zdecydowanie nie jest pociągająca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro już bierzesz ten ślub to przynajmniej nie zapomnij o intercyzie bys wszystkiego nie stracił jak ją zdradzisz. A i pamiętaj że jeśli zarabiasz więcej to będzie mogła dostać alimenty na siebie.

A laska powinna dostać kopa w dupę. Nie za brak seksu ale za swój zasrany egoizm pod postacią skoro mi jest dobrze to nie trzeba nic robić i mam twoje potrzeby w dupie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Częstotliwość seksu po takim czasie określa Twoją atrakcyjność. To, że układa Wam się ok, nie oznacza, iż jesteś dla niej pociągający. Gadka, że seks mógłby nie istnieć pojawia się bardzo często, a w gruncie rzeczy chodzi o to, że jej brakuje emocji, dzięki którym miałaby ochotę na seks z Tobą. Np. zacznij mniej się starać, nieco więcej wychodzić, spędzać z nią mniej czasu, poznawać nowe kobiety ( ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest bardzo ważny aspekt wspólnego życia i branie ślubu przed wyjaśnieniem tej kwestii to skrajna głupota. Wg mnie powinno to stanąć na ostrzu noża, albo terapia, która może wyjaśni, co się zmieniło w jej podejściu do seksu, a do tego bezstronny specjalista wyjaśni jej, jak ważny jest seks w związku, albo brak ślubu.
  • Odpowiedz
UkrytyBarman: Cześć Mirku, tutaj kobieta. Mamy w związku ten sam problem, uprawiamy seks rzadko (raz na miesiąc) i wiem że to wynika z mojego niskiego libido. Nie mam bolca ;). Rozmawiamy o tym dużo z niebieskim. Wiem, że to duży problem dla mojego niebieskiego, ale sama czuje się tym potwornie zdołowana. Chciałabym, żeby mi się chciało 3x dziennie, ale zwykle wygląda to tak, że po prostu zmuszam się do seksu, żeby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepszy ten fragment o tym, że taka częstotliwość jets normalna u dorosłych poważnych ludzi. Zastanwiam się jak musi wyglądać życie takich dorosłych i poważnych ludzi, tylko praca a później wspólne oglądanie tv i spać? Żadnych innych rozrywek bo to nie przytoi dorosłym i poważnym osobom?
  • Odpowiedz
Częstotliwość seksu po takim czasie określa Twoją atrakcyjność.


@RonnieO: Częstotliwość seksu po takim czasie określa rozwój jej seksualności w którym doszło do spadku libido. Wszystko inne w ich związku jest super, więc on jest dla niej tak samo atrakcyjny, ale coś poszło nie tak z jej hormonami, że już nie lubi tak często.

Np. zacznij mniej się starać, nieco więcej wychodzić, spędzać z nią mniej czasu, poznawać nowe kobiety

W
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powodow moze byc kilka, jesli zyjecie w szczesliwym zwiazku gdzie jedyny problem to tylko albo aż seks to wierze, ze bolca na boku nie ma.
powodow moze byc wiele. juz tutaj ktos pisal o niskim libido. mzoe nieodpowiednie tabletki albo jakies inne powody?
moze ona czuje sie nieatrakcyjna i przez to ogarnicza sie do niezbednego minimum?
moze ty nie wykazujesz wiekszego zainteresowania? jakies gry wstepne czy cos? chcesz tylko zamoczyc a jej to nie odpowiada...
moze seks stal sie rutynowy? jedna pozycja i tylko pod koldra? po jakims czasie kazdemu sie znudzi ;)
moze to ty
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie w zdecydowanej większości są egoistami. Robią to co według nich jest dla nich dobre. Twoja kobieta zaspokaja swoje potrzeby - matka jej nie sapie, że jest sama, może się pochwalić koleżankom, że ma chłopaka i planuje ślub, zabija nudę czy może Ci się wypłakać ze swoich problemów. Dlatego też z Tobą jest i nie jest dla nie problemem brak seksu. Prędzej czy później pozna kogoś z kim jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Najlepszy ten fragment o tym, że taka częstotliwość jets normalna u dorosłych poważnych ludzi. Zastanwiam się jak musi wyglądać życie takich dorosłych i poważnych ludzi, tylko praca a później wspólne oglądanie tv i spać? Żadnych innych rozrywek bo to nie przytoi dorosłym i poważnym osobom?


@Eugeniusz_Zua: nierzadko mniej więcej tak to wygląda. Z tym że nie to, że "nie przystoi", ta zmiana jest niejako "naturalna", biologiczna. Bywa
  • Odpowiedz
rozowypasek lvl26: Hej, OPie, tutaj rózowa. Czy Twoja dziewczyna bierze tabletki? Jeśli tak, moze trzeba pomyśleć nad jakąś inną formą zabezpieczenia. Druga rzecz to hormony do sprawdzenia - kortyzol i prolaktyna. Trzecia - czy różowa ma ostatnio jakieś poważniejsze stresy? Bo ja, zmieniwszy pracę, przez dwa miesiace nie odczuwałam ŻADNEGO libido i musiałam okrutnie się zmuszać, żeby niebieskiemu nie bylo przykro. Teraz już okrzepłam na nowej posadzie i problem znikł.
Aha,
  • Odpowiedz