Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę taksówek. Zamawiam taryfę na lotnisko, dlaczego taryfę? Bo nie mogę zamówić ubera na moje zadupie.
Uj z tym, przyjeżdża spoko młody gość tylko 12 letnia skoda, mysle będzie dobrze.

Ale nie, zacznijmy ta podróż życia, na dzień dobry taksówkarz mnie informuje ze on wie ze zamawiałem taksę z terminalem, ale jego to się popsuł wiec chyba nic z tego.
Dwa, droga na lotnisko (najszybsza i najpewniejsza) jest przez autostradę i słownie jedna bramkę (1.10 zł), to młody Janusz, padawan Nosacza stwierdził ze za żadne skarby nie pojedziemy autostrada. Bo to nadkladanie drogi (6km), bramki, reptilianie. On zna swoje skróty, miniemy frajerów i szybko będziemy...

No i stoimy w korku już z 15 minut...



#taxihiv #taxi #tylkouber
  • 30
@Krowa_i_kurczak: z jakich swoich? Nie widzę absolutnie żadnych przeszkód aby doliczył mi ta kwotę do rachunku. To raz.
Dwa ściemnianie z niedziałającym terminalem żeby przycebulic kilka groszy to już Janusz lvl over 1000
Trzy jak na moje oko w czasie tych prawie 20 minut które stracił na stanie w korku mógłby wykorzystać żeby zarobić więcej na kolejnych kursach, ale to chyba myślenie wykraczające poza możliwości percepcji przeciętnego taksówkarza.
@Firel to że tacy są klienci. I #!$%@? mnie interesuje tam konkretny przepadek. Zapytasz o drogę: o kurde to po #!$%@? im te licencje. Albo aaa bada czy znam miasto bo chce mnie oszukać. Pojedziesz bez pytania o drogę: o kurde na bank jedziemy naokoło. Nawet nie zapytał jak jechać xD Klientowi nigdy nie dogodzisz. @Firel @krzych0 Założę się, że gdyby autostrada stała w korku to byś zlotowie powiedział, że trzeba było